13. KOLO -    17. 4. 2010
Nová Ves - Lásenice
3 : 3 (1 : 3)
Branky (Asistence): 38´Trmal (Bielek M.), 55´Trmal (Šmíd), 87´Trmal (Adensam Pavel)

Střídání: 45´ Kubát => Viola
                45´ Harazím => Šmíd
                       70´ Tetík => Adensam Jan

Druhý jarní zápas na domácí půdě bylo plné očekávání z předchozího výsledku v Buku. Jenže chyba lávky, hosté na nás vlítli jako vosy a než jsme se stačili rozkoukat padlo to do naší sítě hned třikrát. A to běžela teprve třicátá minuta! Přičemž všechny góly padli po individuálních chybách. Ale pak se začalo dít do té doby něco nepopsatelného. Začali jsme hosty postupně přehrávat, zřejmě si mysleli, že mají už zápas vyhraný. Bůh ví co se jim honilo hlavou? Možná už se viděli v hospodě? To už nám nepoví. Tak se stalo to, že jsme těsně před koncem půle snížili na 1:3, přičemž dlouhou křižnou přihrávkou z půli hřiště našel Michal Bielek naběhlého Pavla Trmala a ten s přehledem na jeden dotek zakončil. Ještě jsem zapoměl dodat že Míra Tetík snad v 5. minutě trefil při svém úniku tyč,ještě než hosté skórovali, možná by to výrazně poznamenalo průběh zápasu. Ale to je jenom kdyby.
Do druhé půle jsme naopak chtěli my vlétnout jako utržený ze řetězu. Tréner proto udělal hned dvě změny. A dalo by se říct, že dobré. Poněvadž jedna z nich, konkrétně David Šmíd, který předložil po deseti minutách hry přihrávku Pavlu Trmalovi, která se nedala odmítnout jinak než vstřelením gólu. Hosté poté vypadali nervózně. My se sice snažili, ale k žádné dobré akci a případnému gólu to nesměřovalo. Až trenér vystřídal ke konci zápasu potřetí, a zase ksakru dobrý tah. Zhruba pět minut před koncem jsme hráli vabank, když po pravé straně zatáhl balón Honza Adensamů a předložil ho pod sebe na penaltu Pavlovi Adensamů, čili dalo by se říci ,,Já na bráchu,brácha na mě". Ovšem gólman jeho střelu zázračně vyrazil, bohužel pro ně k nohám Pavla Trmalů, který tak skóroval potřetí a dal vzpomenout na staré fotbalové časy. Pak už se nic zázračného nedělo. Náš tým se zátahl a dohrával na remízu, neboť ta remíza měla vzhledem k průběhu zápasu cenu výhry. I proto, že sestava byla dosti poslepovaná z toho kdo měl nohy. A zvlášť bych pochválil naši vůli s nepříznivým stavem něco udělat. Což nás jako mančaft dělá zase o něco silnější a nebezpečnější pro soupeře!!!!