Do zápasu jsme nastoupili v této sestavě:

Tuscher "C"
 Harazím Bielek M. Adensam Petr

Šmíd Trmal

Střídání: 45´ Trmal => Tetík
                         75´ Viola => Adensam Jan

Dobře namotivovaní jsme dorazili na hřiště soupeře, které svým povrchem připomínalo spíše lehce rozbouřenou hladinu rybníka, než rovný plácek. V rozestavení 4-4-2 jsme vběhli na hřiště, ale svou neaktivitou jsme soupeři dovolili,aby nás zhruba na 20 minut uzamkl před naším pokutovým uzemím.Po tuto dobu jsme jen se štěstím udrželi čisté konto, paradoxně když jsme se začali trochu dostávat ke hře, potrestal soupeř naší chybu na levé straně hřiště. To se odehrávala zhruba 30. minuta. Poté se poločas dohrával bez výraznějších šancí, vyjma šance Pavla Trmalů, který se z úhlu ocitl na malém vápně, bohužel přestřelil. Díky velké nepřesnosti všech na hřišti první půle moc koukatelná nebyla. Druhý poločas už byl trochu lepši,hra se vyrovnala a v některých momentech jsme byli dokonce i lepši,ale to hlavne díky tomu,že soupeř přestal hrát. Po nevyužitých dvou 100%-ních šancí Michala Bielka a Davida Šmída na nás nečekalo nic jinýho než prohra 1:0. Aneb tohle jest cesta do pekel!!!