Břenek

Harazím Tuscher "C" Plch

Bielek M. Šmíd Tetík

Střídání: 45´ Plch => Adensam Petr
            60´ Tetík => Košumberský
          80´ Šmíd => Tomáš Mikušák

Tentokrát k nám zavítal vedoucí celek soutěže. Také proto jsme si před zápasem moc šancí na vyrovnanou partii nedávali. Navíc panovalo ten den slušný dusno, které naše šance ještě více snižovalo. Ale co se nestalo. Hosté vykopávali, ztratili bálon ke kterému se dostal David Šmíd, jehož přízemní střelu gólman vyrazil před Michala Bielka, jenž v klidu zakončil. Tož se odehrávala cca první minuta zápasu. Z řad fanoušků bylo pouze slyšet, že je to moc brzy! Což se také tak trochu projevilo během zápasu. Prvních dvacet minut jsme kontrolovali průběh zápasu a soupeř nevypadal, že hraje o postup. Ale pak přišla série rohů hostů, přičemž po jednom z nich balón propadl na malém vápně a pro soupeře nebyl problém bálon uklidit mezi tyče. Ale i přes inkasovaný gól jsme pokračovali stále v útočném rozestavení 4-3-3. Naše snaha však během zbytku poločasu ke gólu nevedla i přes pár takových pološancí. Nakonec poločas skončil 1:1. Bohužel druhý poločas nám pro změnu oplatil soupeř stejnou mincí, když hned po dvou minutách zahrával další standartku a při vší smůle si ukázkový vlastenec dal Pavel Břenků. Nechytatelná střela!! Jako by se pár hodin poté od něho inspiroval sparťanský obránce Tomáš Řepka. Postupně jsme hru otvírali, snažili jsme se vyrovnat. Hosté sice hrozili z protiútoků, ale stále jsme byli více nebezpeční. Hosté se snažili ubránit svůj jednobrankový náskok za cenu faulů, zdržování. Málem se jim to vymstilo při několika standartkách, kdy jsme jim zabrnkali o brankovou konstrukci. Bohužel tentokrát nám hra vabank úspěch nepřinesla jako proti Lásenici. Chybělo nám kus štěstíčka a možná i vůle. Nicméně jsme se soupeřem drželi krok a remíza by byla naprosto spravedlivá. Tudíž 1:2 pro soupeře znamená udržení pozice lídra tabulky.