Branky (Asistence): Harazím (---), Adensam Pavel (Beníšek), Tuscher (---)

Viola

Bielek Tuscher "C"  Harazím

Šmíd Adensam Pavel Adensam Jan

Střídání: 35´ Viola => Tomáš Mikušák
              45´ Adensam Jan => Bielek J.
            60´ Adensam Pavel => Trmal

Den jako stvořený na fotbal. Počásí nám přálo. Tentokrát jsme jeli sehrát utkání na umělý trávník v Třeboni proti Břilicím, jenž měli ve svém domovském hřišti nepřízpůsobilý terén. Hřiště v Třeboni po technické stránce v perfektním stavu a počáteční obava z vetšího prostoru po krajích a našem útočném pojetí 4-3-3 přešla hned v úvodních minutách, když soupeř nás nijak výrazně ve středu pole nepřehrával, ba naopak. Asi ve dvacaté minutě se podařilo ze závaru ve vápně vybojovat bálon a následně krásně technicky umístit k pravé tyči Bohoušovi Harazímů. Soupeř k nám pronikal jen sporadicky a když už, tak většinou po jeho pravé straně. Ani my jsme si výrazný tlak neudělali, chyběla nám finální přihrávka. Poté se však od jednoho našeho hráče odrazil balón až za naší obranu kam si soupeřův útočník zaběhl a Bohoušovi Harazímů nezbývalo nic jinýho než faulovat za cenu červený karty. To se odehrávala zhruba třicátá minuta. Soupeř následný volná kop nevyužil. Ale i pak jsme byli více nebezpeční, což jsme korunovali druhým gólem zhruba minutu před koncem poločasu, když bálón z vlastní půle zahrával Pavel Beníšek a hostující hráč srazil omylem balón na malý vápno kam si zaběhl Pavel Adensam a hlavičkou doklepl balón do sítě. Druhou půli jsme střídali a defakto jsme hráli jen na jednoho vysunutýho útočníka a spoléhali především na pevnou obranu a následné brejky. Jeden takový se povedl zhruba v 50. minutě Richardu Tuscherů, jenž si sám vybojoval bálon v půli hřiště a krásným sólem přehodil s přehledem hostujícího gólmana. Pak se na nás řítil jen val za druhým, chvilkama to vypadalo jak ze zápasu ligy mistrů Inter Milán- Barcelona. Ale s tím rozdílem, že se soupeři nakonec nepodařilo skoróvat. A my si odvezli cennou výhru 3:0 na hřišti soupeře!!!