Bielek Košumberský  Tuscher "C"

Trmal Adensam Pavel Tetík

Střídání: 45´ Beníšek => Šmíd
       60´ Tetík => Plch
                    75´ Plch => Adensam Jan

Sobotní derby jak už to u derby bývá, mělo svůj specifický náboj. Soupeř byl jen o tři body před námi a tudíž jsme ho mohli dohnat, naopak soupeř nám měl co vracet z podzimu, kde jsme mu vyloupili svatostánek. Naštěstí jsme měli kliku, že nepřišel očekáváný déšť, jenž způsobil nemalé problémy na východě čech. Ale i tak trávník nebyl ve 100%ním stavu. Nastoupili jsme v podobném rozestavení jako v minulém utkání, na to že jsme měli rozestavení 4-3-3, tak zejména v první půli to byl spíše defenzívní výkon našeho týmu. Soupeř se k nám dostával sporadicky, a my hrozili z brejků. Ale až na boční tyčku Míry Tetíka nebo hlavičku Pavla Trmala těsně vedle po rohovém kopu to z naší strany bylo vše. Do šaten se šlo po nerozhodném stavu 0:0. Možná i díky absenci hostujícího útočníka Biháryho. Do druhý půli jsme šli s cílem minimálně udržet nulu a případně zahrozit z brejku. Udělala se jedna změna v obraně, která naštěstí průběh zápasu tolik nepoznamenala jak se předpokládalo. Soupeř nasadil svojí tajnou zbraň Baťu, ale díky fungující obraně si ani neštrejch. Po úvodním tlaku hostujích jsme se z něho vymanili a začli jsme přebírat otěže zápasu pomalu my, kdy jsme zahrozili několika hodně slibnými šancemi ovšem bez úspěchu. A tak nás musel spasit až náš kapitán Ríša Tuscher, kdy sám odebral soupeři balón zatáhl ho do vápna a po zemi na přední tyč vystřelil a nedal tak hostujícímu golmánovi šanci. Ke konci zápasu nás soupeř na chvilku zamkl před vlastním pokutovým územím, ale naštěstí mu tam nic nespadlo. A tak jsme Rapšach pokořili již po druhé v sezóně. Diváci se možná větší část zápasu nudili, ale 3 body jsou 3 body!!!