Branky (Asistence): Bielek M. (Adensam Pavel), Tuscher (Bielek M.)

Břenek

Plch Tuscher "C" Harazím

Bielek M. Trmal Tetík

Střídání: 30´ Adensam Pavel => Kubát
          70´ Musil => Adensam Jan
  85´ Tetík => Bielek J.

První jarní soutěžní zápas nás čekal v Buku. Počasí bylo typicky aprílové, hřiště se navíc nacházelo mezi dvěmi rybníky. Nastoupili jsme původně v rozestavení 4-4-2 , ale po pěti minutách bylo trénerem rozhodnuto přeskupit řady na 4-3-3. Od té doby jsme měli uzemní převahu na jejich polovině, po pár nevyužitých šancí přišla standartka v podobě rohu. Při rozehrání našel Pavel Trmal centrem Pavla Adensamů, který hlavičkou v záklonu sklepl míč pod sebe na malé vápno odkud balón dovezl do branky Michal Bielek. Následovalo zase pár nevyužitých šancí, které nás mohli mrzet, poněvadž udeřil soupeř po naší chybě při rozehrávání autu a krásnou střelou srovnal stav utkání na 1:1. Ale neradovali se dlouho, o pár minut později po trestném kopu přistrčil balón Michal Bielek samotnému Richardu Tuscherovi a ten přesnou střelou pod víko uvedl náš tým v euforii. Soupeř byl zaskočen a ničeho do konce poločasu nebyl schopen.
V druhé půli se však domácí zvedli a tahali za nitě oni, i když jsme po dalším rohovém kopu trefili pouze tyč, tak hosté do nás bušili. Tlak naštěstí vyvrcholil pouze nastřeleným břevnem a pár závary před naším gólmanem, jenž musel vystřídat po jednom ostrém zákroku domácích. To bylo již druhé nucené střídání kvůli zranění našeho týmu během zápasu. Domácí opravdu nehráli v rukavičkách, a abych řekl popravdě, rozhodčí si zápas nechal některými zákroky bez udělení karty zbytečně vyostřit posledních pár minut. Skončili jsme právě včas, když jsme vylézali ze sprchy, začali padat kroupy a zvedl se vítr. No snad dalšími utkáními poroste naše výkonost. Co jiného dodat nakonec!!!!