Branky (Asistence): Adensam Pavel z pen.

Adensam Petr

Bielek M. Tuscher "C"  Javorský

Trmal Adensam Pavel Šmíd

Střídání: 35´ Beníšek => Tetík
                           60´ Javorský => Adensam Jan
         85´ Musil => Plch

Tohle kolo k nám zavítal lídr tabulky s postupovými ambicemi z Břilic. Tudíž se čekala velká bitva, jelikož naše neporazitelnost na domácím hřiště se datuje někdy od jara loňského roku. Avšak soupeř byl v plné sestavě, my měli problémy hlavně s krajními obránci , kde nám hned 3 chyběli. Museli jsme se přizpůsobit a poskládat to v co možná nejsilnější sestavě. Ale to jsme ještě nevěděli s jakou hrou na nás soupeř vyrukuje. A jak vidmo, bylo to dost ofenzivní pojetí v dost vysokém tempu, z čehož se kupili zejména v úvodu fatální chyby v obraně, které soupeř začal po pár promarněných šancích proměňovat. Vypadalo to, že soupeř z toho tempa nepoleví. Naneštěstí, se postupem hry začal přizpůsovat naší flákáné a hned jsme začínali mít navrch. Po jedné z akcí zatáhl balón do vápna soupeře Trmal, kde byl faulován. A z následné penalty Pavla Adensama jsme mohli živit naději. Už to bylo pouze 3:1. Chvíli na to soupeřově obraně propadl balón a Trmal se opět řítil sám na brankáře hostí, bohužel pro nás nezakončil levou nohou přesně. Následovalo pár nebezpečných závarů po našich rohových kopech a tímto také poločas skončil. Do druhé půle jsme šli povzbuzeni hrou na konci první půle, ale to bylo asi tak všechno z naší strany. Po pár minutách soupeř zvýšil po nedůrazu ve vápně, když se dostal k odraženému balónu. Pak přišla další gule. Ještě nějaký náznaky akcí jsme si vytvořili než přišla loženka Tetíka, který dostal krásný balón, dobře ho stáhl ze vzduchu, bohužel do střely dal moc razance a skončila na břevnu. Za chvíli potom rozhodčí necitlivě posoudil situaci, když po sérii střel soupeře se do balónu opřel jeden z hostujících hráčů a trefil našeho brankáře do citlivých míst rozkroku. Rozhodčí hru nepřerušil a po chvíli matlaný míč soupeř do prázdné brány zakončil. To už jsme byli všichni vnitru zlomený. Následoval poslední proměnený kiks v obraně až vyhnal našeho gólmana z branky. Tak jsme dostali sedm kulí jako v Sarajevu a bylo po zápase.