Do zápasu jsme nastoupili v této sestavě:

Viola

Bielek M. Harazím  Plch

Tetík Trmal Adensam Jan

Střídání: 35´ Adensam Pavel => Šmíd

Tak opět jsme byli horkými favority zápasu. Ačkoliv sestava opět nebyla nejsilnější, i tak jsme měli v podobně nesešlém složení poslední tým tabulky porazit. Začalo se vcelku vostrým presinkem a nekoncentrací soupeřovi obrany. Když se po jednom takovém z úvodu utkání povedlo obebrat míč Mírovi Tetíků, který následně byl nedovoleně zastaven a kopala se penalta. Tu s přehledem opět proměnil Pavel Adensam. Nadále jsme pokračovali v naší hře a sem tam bylo horko hostující obraně. Pak došlo v určitým přesunům v naší sestavě a začal se hrát fotbal nahoru a dolu. Přičemž naší největší loženku prvního poločasu spálil Míra Tetík, bežící sám na gólmana a nepochopitělně minul. Na druhé straně podobně zakončil, avšak odrazem od břevna, hráč hostí. Do druhého poločasu jsme nastoupili s vědomím stavu 1:0. Taky tak hra zpočátku vypadala, až vcelku nečekaně tým hostí proměnil jednu z šancí po pravé promočené straně. Pak přišlo několik 90% loženek Pavla Trmala, když si skvěle zabíhal za obranu, bohužel k naší smůle nezakončil přesně. Poté přišla standartka v podobě rohu. Z prvního rohu hráči hostí odklidili míč pouze za cenu dalšího rohu. A z druhého rohu se tým mohl radovat z gólu. Po centru Davida Šmída hlavou na zadní tyči usměrnil balón do sítě Michal Bielek. A chvilku už to vypadalo, že bysme to mohli zvládnout udržet do vítězného konce. Ale to byla opravdu jen chvilka, po rozehraném faulu z půlky hřiště se dostal na pravé straně u rohového praporku útočník hostí k míči a takovou ranou neranou na vlhkém trávníku putoval míč do naší branky. Ještě se tam rodili šance na konečné zvrácení stavu, ale prozatím hrozně pohrdáme loženkami. Jestli jimi pohrdeme i příští týden na derby s Velenicema, tak to bude konec. Hoši bojujem, jde nám o basu Plzní. A Bohoušovi dokonce o suda!!! :-D