Viola

Harazím Šmíd Kubát

Bielek M. Adensam Jan Tetík

Střídání: 70´ Adensam Jan => Adensam Petr

Do našeho druhého utkání jsme chtěli vstoupit v úplně jiném obraze než proti předchozímu soupeři béčku z Kardašovy Řečice. I když v základní sestavě bylo opět několik razantních změn, cítili jsme, že jedem na hřiště soupeře, kde se dá každopádně uspět. I proto bylo použito naše zažité rozestavení 4-3-3. A začátek se nám povedl náramně, hned z první naší šance padl gól. Zhruba ve 3. minutě napřáhl z levé strany David Šmídů, avšak jeho nepovedené střela se dostala na nohu Michala Bielka a ten pohotově skóroval ke vzdálenější tyči golmana. Domácí byli z toho v počátku opaření a do žádných velkých šancí se nedostávali, pouze hrozili se středních vzdáleností. Bohužel v tomhle hledisku jsme ani tím neohrožovali domácího gólmana. Během prvního poločasu jsme snad kromě gólové střely žádnou neměli, ale i přesto jsme nakonec skórovali podruhý, bohužel pro nás do vlastní brány. Vinou tečovaného balónu si do protipohybu Venci Musilů srazil balón do brány druhý náš nejstarší hráč na place Jindřich Bielek. To bylo z prvního poločasu všechno. Bohužel ve druhém na nás naopak vlétli gólově domácí a v našich silách už nebylo srovnat skóre. Po třetím inkasovaném gólu nečekaně vzrostl náš tlak, bohužel se nám žádnou naší pološanci nepodařilo proměnit. A tak jsme i druhé utkání sézony prohráli a s nelichotivým skóre 1:11 vyčníváme na chvostu tabulky. Nezbývá než doufat v návrat několika opor a především větší bojovnosti.