Hledáte něco a nemůžete to najít? Zkuste to níže.

7. KOLO -    2. 10. 2010
Nová Ves - Rapšach
5 : 3 (2 : 3)
Branky (Asistence): vlastní, Trmal (Kubát), Tuscher (Candra), Javorský (Tetík), Trmal (Břenek)

Střídání: 15´ Bielek M. => Trmal
              70´ Adensam Jan => Adensam Pavel

Jelikož sem nebyl přítomen na hřišti celý zápas tak to vemu stručně. Nastoupili jsme v našem klasickém rozestavení 4-3-3. Jelikož se jednalo o derby tak byla přítomna početná základna fanoušků obou týmů. Utkání jsme začali vcelku nebojácně na to v jákém slátaném složení jsme nastoupili opět. Bohužel první gól jsme inkasovali my první, jehož následoval i druhý gól hostí. Naštěstí jsme rychle po druhém gólu hostí snížili na rozdíl jedné branky, když si balón nešikovně srazil do brány obránce hostujícího týmu. Následoval opět gól hostí po nedostatečném důrazu v obraně. Avšak tesně před poločasem střídající hráč domacího celku Pavel Trmal snižil opět na rozdíl jedné branky, když mu míč na nohu naservíroval svým specifickým způsobem Jirka Kubát. Zapoměl sem dodat, že první gól hostí rozhodčí nejdřív neuznal, ponevadž si myslel že bálon orazítkoval pouze tyč a šel ven. Bohužel pro nás to byla vnšjší tyčka. Strhla se mela a začalo vyhrožovaní ze strany hostí na našeho pomezního. Nakonec jsme v duchu fair play řekli jak to bylo, ale hosté nemuseli být tak horlivý. Takže poločas skončil 2:3 v náš neprospěch. Druhá půle byla z našeho pohledu vyvedená. Richard Tuscherů napřáhl ze stření vzdálenosti, míč zaplaval a golman hostí ho lacině propustil za svá záda. Asistenci si připsal Vláďa Candrů. Když už se pomalu blížil konec utkání, tak jsme zahrávali standartku. Míra Tetíků hlavou golmana ještě nepřekonal, ale u zadní tyčky stojící Zdeněk Javorský zaznamenal svůj první gól za Novou Ves. Hosté pak vyváděli jako smyslů zbavených, dožadovali se nesmyslně ofsajdu. Na to rozhodčí nereagoval a vyslechl se několik nelichotivých slov, ba málem dostal do huby, když se okolo něho hosté rozestoupili. Když tahle mela přešla, rozehrál se bálon a během minuty snad, jsme přidali další gól. Když krásně Pavel Břenků našel centrem Pavla Trmalů ve vápně a ten nekompromisně křížem zavěsil do horní poloviny branky. Diváci se určitě nenudili.