Adensam Jan

Harazím Košumberský  Adensam Petr

Šmíd Bumba Javorský

Střídání: 30´ Adensam Jan => Viola
   70´ Javorský => Dibďák

Tento zápas byla dohrávka za neodehrané předchozí kolo kvůli špatnému počasí. Nyní bylo přesunuto na naše hřiště kvůli rozrytému hřísti od divokých prasat. Takže na jaře nás čekají poslední tři zápasy venku. Ale teď už k zápasu. Prvních 10 minut bylo o ničem, nikdo nic nevymyslel a vypadalo to na nezáživný zápas. Pak z ničeho nic udeřili hosté a po přesném zásahu vedli 1:0. Nicméně kluci se snažili a vypracovali si nějaké menší šance. Hlavičkou po rohovém kopu tesně minul Roman Košumberský a tentýž hráč o pár minut později nedokázal prostřelit golmana hostí z bezprostřední blízkosti, když se k němu nečekaně dostal balón přes málé vápno. Bohoušovi Harazímů pro změnu chyběl krok, po přihrávce z levé strany, aby zakončil. Pak nás bohužel těsně před koncem zápasu potrestali hosté, když jejich útočník přešel ladně přes naší obranu a i přes hodně předkopnutý balón ho stihl doběhnout a zakončit. Ve druhém poločasu jsme se k pěkné šanci dostali až v úplném závěru, ale to už nás předtím hosté v rozmezí 2 minut potrestali dalšími 2 góly. Tudíž to příliš povedená podzimní derniéra nebyla.