17. KOLO -    11. 5. 2013
Nová Ves - Deštná
6 : 4  (1 : 1)
Branky (Asistence): Harazím (Bielek), Tetík (Candra), Šmíd (Košumberský), Košumberský (----), Tetík (Šmíd), Tetík (Bielek)

Střídání: 85´ Candra ml. => Candra st.

Do zápasu oba týmy nastoupily ve složení ,,kdo měl nohy hrál". Zápas jsme začali aktivněji, měli nějaké pološance, z nichž dvě skončili na tyčkách soupeřovi branky. Soupěři se během poločasu zranil hráč a z utkání§ odstoupil, toho jsme později využili, když Bohouš Harazím po zpětné přihrávce Michala Bielka přesně zamířil k tyčče zpoza velkého vápna. Bohužel si teď nevzpomínám, jestli soupeř vyrovnával do poločasu nebo jsme to byli my. Každopádně ve druhé půli vznikla slušná přestřelka. Nejprve ná poslal do vedení Míra Tetík, jenž po úniku skóroval, když dostal pěkný pas od Candrise. Poté neproměnil solo Michal Bielek, načež následně hosté vyrovnali. Na to jsme zareagovali rychlým rozehráním a přesným centrem našel Roman Košumberský rozběhnutého Davida Šmída, který střelou z velkého úhlu překvapil hostujícího brankáře. Bohužel naše radost netrvala dlouho a soupeř behěm 5 minut zápas zcela otočil po hrubých chybách naší obrany. Naštěstí jsme, ale zahrávali standartku, když se k odraženému balonu na velkém vápně dostal Roman Košumberský a pěknou střelou k tyči jsme opět srovnali skóre na 4:4. Už v úplném závěru přišli dvě velké chvíle Míry Tetíka, jenž při první ho nejdřív po zátahu na levé straně a přesným centrem na malém vápně našel David Šmíd. A při druhé ho vyslal dlouhým odkopem do sóla Michal Bielek, které s nonšalantností zakončil a slavil svůj první hattrick za Novou Ves.