Košumberský
 Harazím

Tetík Šmíd

Střídání: 45´ Šmíd => Trmal
                        70´ Candra => Adensam Petr
                      80´ Tetík => Adensam Pavel

Jelikož bylo pro nás první kolo odloženo, čekal nás premiérový zápas v nové sezóně až nyní. A hned derby!! Už od začátku většina z nás tušila, že si jdeme pro pořádnou nákládačku ze zkušenosti z minulé sézony. Právě proto byla zvolená defenzivní taktika se zahuštěným středem, kde hlavním pokynem bylo napadat soupeřovi hráče až na naší polovině hřiště. Taktika, kterou asi nikdo z nás ani diváků nemá rád, slavila kupodivu úspěch. I když držení míče domácích muselo být za celý zápas tak 70-80%. Jinak k zápasu. V první polovině utkání se nedokázali soupeřovi hráči probít do naší šestnáctky jinak než pomocí trestných kopů. Bohužel skóre jako první otevřeli domácí, když střela zpoza vápna tečovaná naší obranou, skončila k údivu všech u levé tyče naší branky. Naštěstí ani potom jsme hru neotevřeli a nespáchali ,,harakiri" , ale dál jsme trpělivě hráli naší hru s občasnými pokusy o brejkové situace. Bohužel našim pokusům chybělo zakončení. Do druhé půle jsme šli pouze se změnou hráče v útočné fázi, ale se stejnou taktikou. Prvních 20 minut nehráli obě mužstva vůbec nic. Poté se nám povedl brejk po pravé straně, kde z přihrávky na malém vápně zakončoval Bohouš Harazím. Golman domácích fantasticky reflexem vyrazil před sebe, kde stál Pavel Trmal a ten se nemýlil. Domácí poté ještě zvětšili úsilí v útočné fáze a vytvořili zhruba 15-minutový zámek do konce zápasu na naší půli. Jen silou vůle, obraných zákroků a neproměnováním vyložených šancí domácích jsme vydřeli cennou remízu 1:1. Doufejme, že nám to vydrží i do dalších zápasů.