Do zápasu jsme nastoupili v této sestavě:

Šmíd
 Javorský

Bielek M.

Střídání: 80´ Bielek J. => Candra st.

Po dvou penaltách během prvních 5 minut jsme prohrávali 2:0. Přičemž ta první penalta byla hodně přísná a sporná. Zřejmě frustrovaní jsme se nedokázali absolutně během zápasu dostat do tempa. A o poločase jsme již prohrávali 6:0, aniž bychom si vypracovali nějakou šanci. Tentokrát nám defenzivní taktika ovoce nepřinesla. Ve druhém poločase domácí zvolnili a už nám dovolili aspoň nějakou kombinaci. První velkou šanci měl Michal Bielek, ale sám na penaltě před golmanem netrefil balon mezi tyče. Chvíli na to po standartní situaci z půlky hřiště sklepl balon tentýž hráč na volného Bohouše Harazíma na malém vápně, který už v pohodě proměnil. To bylo z naší strany už všechno. Rozhodčí okamžitě po desáté brance domácích zápas ukončil.