15. KOLO -    26.4. 2013
Nová Ves - Deštná
7 : 4  (6 : 1)
Branky (Asistence): Bielek M. (---), Adensam Pa. (---), Adensam Pa. (---), Tetík (Javorský), Bielek M. (Šmíd), Tetík (Dibďák), Adensam Pa. z pen.

Střídání: 60´ Troják => Škerlecz
         70´ Candra => Adensam Jan
           85´ Musil => Javorský Pavel

Do tohoto zápasu jsme šli s absencí 3 hráčů základní sestavy a komletně pozměněnou střední zálohou. Avšak i soupeř přijel pouze v 11 hráčích a během první půle jeden z nich odstoupil pro zranění z utkání. To však nesnižuje naší důležitou výhru. Do utkání jsme vlítli a po chvíli jsme vedli 1:0, když využil důrazu Michal Bielek a přehlavičkoval obránce po odrazu balónu od břevna branky. Bohužel jsme se naradovali dlouho a soupeř nedlouho poté vyrovnal po dobře kopnutém trestném kopu. Pak ale přišla chvíle Pavla Adensama, při rozehrání standartky z půlky hřiště míč mířil na nabíhající hráče do malého vápna a vyběhnuvší brankář hostů si při boxování balón hodil do branky. Ta samá komická situace se opakovala 5 minut nato. Při třetím pokusu chvilku poté už naštěstí pro hosty balón letěl mimo branku. V ten moment jsme měli už na hřišti totální nadvládu. Hosté kupili chybu za chybou a začali konečně proměňovat šance, které jsme měli. Další gól přidal po individuální akci Míra Tetík, když mu balon do brejku po levé straně předkládal Zdeněk Javorký. Pátý gól přidal Michal Bielek, když se dostal k balonu od Davida Šmída a dobře trefil levou nohou křižnou střelou pravou stranu sítě branky. A aby jsme poločas snů završili tak po pěkné ulici do vápna zpracoval míč Tomáš Dibďák a dával pod sebe na Míru Tetíka, který se tváří tvář brankáři nemýlil. Druhý poločas už nám tak nevyšel. Hosté brzy snížili a byli jsme to naopak my co začali chybovat. I tak jsme měli spoustu gólovek. Za zmínku stojí samostatný únik Tomáše Dibďáka, který však nedokázal před brankářem trefil branku a míč šel kousek od levé tyče. Hósté nakonec zápas zdramatizovali ještě dvěmi brankami. Ale definitivně je zlomil až proměněný pokutový kop Pavla Adensama v závěru zápasu.