Branky (Asistence): Tetík (Košumberský), Kolafa (---), Šmíd (---), Tetík (Šmíd)

Candra

Bumba Harazím  Bielek M.

Kolafa Tetík Šmíd

Střídání:

Od úvodu utkání po celý první poločas jsme byli výrazně lepším týmem, což se také projevilo na skóre. Brankový účet otevřel Míra Tetík, když si dobře naběhl na standartku Romana Košumberského a hlavous přehledem skóroval. Druhou branku přidal Petr Kolafa z další standartní situace, když tečovaný balón někým ze zdi zapadl do branky. Poté se hra zklidnila, soupeř nemohl najít cestu do našeho vápna a my naopak hrozili brejky. Třetí branku nám daroval soupeř, když si jejich brankář tak dlouho hrál ve vápně s míčem až mu ho vypíchl David Šmídů a pohodlně do prázdné branky zvyšoval na 0:3. Do poločasu ještě přidal jednu branku po několika zahozených šancích Míra Tetík, když ho našel v malém vápně David Šmídů. Po poločase se spustil z oblohy pěkný slejvák a jakoby nám neřinesl štestí. Jelikož jsme ihned po půli inkasovali. Pár minut potom padl druhý gól domácích po špatném odhadu našeho brankáře a útočník domácích už do prázdné branky také neměl problém skórovat. Poté jsme si vypracovali dvě šance, bohužel jsme neproměnili. Tak přišel trest a třetí gól domácích. Naštěstí jsme o výhru už nepřišli a úspěšně odolali nebezpečným útokům domácího týmu.