19. KOLO -    24. 5. 2014
Nová Ves - Plavsko
3 : 4  (2 : 3)
Branky (Asistence): Adensam Pavel (Javorský), Tetík (šmíd), Kolafa (Adensam Pavel)

Střídání: 45´ Tetík => Kolafa

Zápas jsme začali dobře rychlým vstřelením branky. Po levé straně balón zatáhl Zdeněk Javorský a přihrál ho do vápna na osamoceného Pavla Adensama, který se nemýlil. To ale bylo z naší strany všechno v prvním poločase. Soupeř nedlouho poté vyrovnal a vzápětí otočil skóre ve svůj prospěch. Až když jsme prohrávali 1:3, tak jsme dokázali před koncem poločasu snížit po dlouhém autovém vhazování do vápna soupeře, kde nejvýše vyskočil Míra Tetík a míč z jeho hlavy zapadl k zadní tyči. Přitom soupeř nebyl lepší, jen využíval svých dlouhých nákopu a našich chyb v obraně. V držení míče i kombinaci byl náš tým lepší. Začátek druhé půle se nám zase nepovedl a soupeř opět vedl o dvě branky. Pak už to byl vabank, kdy jsme zahrávali soustu standartních situací. Soupeř nedokázal proměnit svoje brejkové příležitosti a tak přišel trest v podobě snížení, když prodloužený balon Pavla Adensama na malém vápně dotlačil Petr Kolafa do branky i se soupeřovou nohou. Vyrovnat se nám už nepodařilo, i když příležitosti byli.