Hledáte něco a nemůžete to najít? Zkuste to níže.

7. KOLO -    5.10. 2013
Nová Ves - Majdalena
4 : 4  (3 : 2)
Branky (Asistence): Bumba (-----), Tetík (Harazím), Kolafa (Košumberský), Harazím (-----)

Střídání: 45´ Košumbeský => Troják
   65´ Candra => Adensam Petr
           80´ Kolafa => Dibďák

Do utkání jsme vstoupili fantasticky. Už v 10. minutě jsme vedli 2:0. Když první branku vstřelil Jirka Bumba, když po odraženém balonu propálil ze vzdálenosti penalty všechno co mu stálo v cestě. Byl jeho první gól za Novou Ves v mistovském utkání. Druhý gól obstaralo duo Harazím - Tetík, když druhý jmenováný sám před brankářem hostí s klidem uklidil za jeho záda. Pak jsme bohužel ihned inkasovali po individuální chybě. Ale vzápětí jsme zase navýšili po rohovém kopu, když Roman Košumberský přesně našel hlavu Petra Kolafy, který na přední tyč zvýšil na 3:1. Avšak před poločasem se ještě jednou skóre měnilo v náš neprospěch po pěkně kopnutém tresném kopu hostů. Do druhé půle jsme zase vstoupili aktivně a vynutili si spoustu standartních i gólových situací. Po břevnu a tyčce, nakonec po odraženém balonu z první trefil Bohouš Harazím a rázem jsme vedli cca 10 minut před koncem o dvě branky. Pak se stalo něco neočekávaného a naše hra se během posledních minut úplně zhroutila. Nejdříve soupeř snížil po jasné penaltě. A v předposlední minutě po standartní situaci vyrovnal. Načež nechybělo málo a ještě mohl strhnout zápas na svojí stranu. Pro naše diváky to musel být naprosto šílený závěr zápasu!