Do zápasu jsme nastoupili v této sestavě:

Břenek M.
  Bielek M.

Kolafa Trmal

Střídání: 45´ Candra => Adensam Petr
   80´ Kolafa => Adensam Jan
           85´ Trmal => Javorský Pavel

Do utkání jsme nastupovali bez dvou hráčů základní sestavy a to Pavla Břenka a útočníka Tetíka. Díky tomu byli povoláni na lavičku zálohy z řad Adensamů. Taktické pokyny byly kladeny na obranu a napadání soupeřovi rozehrávky až od poloviny hřiště. A už ve druhé minutě tento tah sklidil úspěch, když těsně za půlkou vypíchl Pavel Trmal balon bekovi a sám uháněl na Velenického golmana. 1:0. Dále jsme plnili nastavenou taktiku a velenické mužstvo pomalu přebíralo otěže zápasu. Několika rychlými výpady se před golmana Musila dostali hostující Filo a Kica , oba dva ztroskotali. V 18 minutě uháněl středem hřiště Honza Kica, kterého trochu zbytečně zezadu fauloval Břenek, vyfasoval žlutou kartu. Hosté měli velmi slibnou standartku na hranici pokutového území, kterou zneškodnil golman Spartaku. Ve 20 minutě místo přihrávky na rozeběhnutého Trmala, Michal Břenku míč vedl přes střed hřiště do 3 hráčů, balon ztratil a když tahal za ruční brzdu vyfasoval druhou žlutou a musel předčasně do sprchy. Nutno dodat, že se stihnul vyfaulovat za 2 min !! Od této doby se hra výrazně změnila, hosté začali hrát na tři útočníky a dostávali Spartak pod tlak. Což se projevilo na skóre, když v 35. minutě se do velenické akce zapojil bek Haumer a místo centru to namířil na bránu. 1:1 Hra Spartaku byla rozhádaná a velmi nepřesná. Hosté se často dostávali k vápnu a zkoušeli střílet ze všech pozic, ale pokaždé ztroskotali na brankáři Musilovi, který vytahoval jeden výborný zákrok za druhým. Těsně před koncem první půle šel sám na brankáře Spartaku velmi dobře hrající Honza Kica a místo střely volil přihrávku do ofsajdu a tak se do kabin šlo za nerozhodného stavu. Do druhé půle nastoupil Spartak s taktikou velmi zatažené obrany a nechat hosty střílet z dálky. Velenice hráčům Spartaku skoro nepůjčili balon a tlačili se do brány, jejich tlak sílil a gol byl skoro na spadnutí. Ale jak výborná střela velenického Filipa, tak i standartka Dvořáka skončila na dnes výborně chytajícím Musilovi. Velenice tak urputně tlačili až zapomněli zdvojovat Trmala, který po odkopnutém balonu z obrany Spartaku, si balon hned z první prostrčil mezi obránci. Tak jako v první půli, tak ve druhé své sólo proměnil 2:1 . Od této doby se hráči Spartaku ještě více zatáhli do obrany a hosté se přes tento obraný val jen těžko prosazovali. A když se jim to podařilo tak je vyčapal golman a nebo trefili brankovou konstrukci , jako v případě hlavičkujícího Švece. A když 5 minut před koncem odmítl šanci na vyrovnání Kica ( nedokázal z malého vápna hlavou trefit úplně odkrytou bránu ) šlo se po devadesáti minutách do kabin za stavu 2:1. Velenice byli fotbalovější a měli silnou převahu, ale nedokázali překonat výborného Musila a tak 3 body zůstali doma.