Šmíd
Holzer

Trmal Tetík

Střídání:
45´ Adensam Jan => Javorský Z.
80´ Trmal => Adensam Pavel

Potvrzeno!! Domácí tvrz neponechala soupeřům ani jeden podzimní bod!!!!
Sestava oslabená karetními tresty čekala těžký duel proti houževnatýmu týmu z Lásenice. První minuty vypadaly pro oko diváka velmi nezáživně. Ovšem to platilo naštěstí jen do 9. minuty utkání, kdy se podařilo zachytit přihrávku z obrany hostů Pavlovi Candrů, který si balon potáhl až do vápna, kde udělal kličku brankáři a skóroval do prázdné branky. Minutku na to neproměnil svojí první šanci v zápase Pavel Trmal, načež o další minutku později tentýž hráč nastřelil po centru ze standartní situace pouze tyč svatyně hostí. Hosté byli nebezpeční hlavně po našich ztrátách na útočné polovině a z následných brejků nejednou pozlobili naší obranu. Zaskvět se musel i veterán v naší brance Venca Musil, jenž několikrát musel reflexivně vyrážet střelu hostů během prvního pološasu. A tak mančaft byl rád, že šel do kabin s hubeným rozdílem 1:0. Do druhé půle byla provedena jedna změna ze zdravotních důvodů, kdy Zdeněk Javorský vystřídal Honzu Adensamů. Druhý poločas vypadal podobně jako v úvodu první půle. Akorát s tím rozdílem, že hosté už od konce první půle výrazně přidali na důrazu, čímž byli po právu několikrát odměněny žlutými kartami. Naštěstí jim to nebylo moc naplat. V 56. minutě se urodila naše druhá branka v utkání. To když po dlouhém autovém vhazování Davida Šmída podstoupil vzdušný souboj s brankářem Míra Tetík. Ačkoliv vítězně pro brankáře, tak to v důsledku bylo jen "Pyrhovo" vítězství, to když balon vyrazil jen na velké vápno k Pavlovi Candrů, jemuž se levačkou podařilo skrumáž před sebou překonat podruhé v zápase. Radost nám v té chvíli netrvala ale dlouho. Když o 4. minuty později v souboji o balon skluzem v našem vápně David Šmíd míč netrefil a byla po právu nařízena penalta, kterou hosté s přehledem proměnili. Naštestí máme Penála, který se konečně v 65. minutě prosadil, když převzal výborně vybojovaný balon od Zdeňka Javorského a namířil si to přímo na bránu, kde střelou po zemi podél těla brankáře navýšil náskok opět o dvě branky. A hned o minutu později mohl přidat tentýž hráč svou druhou branku, když už poněkolikáté v zápase se hosté nechali laxně při rozehrávce připravit o balon. A tak na malém vápně vylezlého brankáře ihned po odebrání míče zkusil překonat střelou z dálky a jen tak tak ji hostující brankář vyškrábl mimo branku. Pak ale hosté zahrozili tím co jim šlo v zápase nejlépe a to brejkovou situací, kdy hráč hostí vietnamské národnosti po svém úniku středem hřiště a z následné střely orazítkoval břevno naší svatyně. Nějakou minutu nato nejlepší hráč hostů Demeter trestuhodně přestřelil svůj samostatný úník na našeho brankáře a naštěstí ani o pár minut později další střela po brejku mířila opět o pár metrů vedle naší branky. Ke konci zápasu přišla zase velká chvíle střídajícího žolíka Pavla Adensama, kdy jeho střela za velkým vápnem přípomínala spíše hodně nepřesný lob směřující do výšky minimálně dvakrát tak větší než je stávajíci konstrukce. A tak byl ukončen z naší strany vyjímečný domácí podzim s plným počtem bodů z 5 zápasů o celkovém skóre 33 ku 6.