Střídání:
65´ Holzer => Trmal
73´ Harazím => Šmíd

Spartak konečně bodoval venku...
Spartak Nová Ves v probíhající sezóně ještě nedovezl z venkovních utkání ani bodík. Zkušený mančaft si jel pro první bodíky. Celek Deštné je však v této sezóně jak na houpačce. Pokud se sejde v plné síle, tak potrápí každý tým. Utkání začalo velmi ospale, ani jeden z týmu se nemohl probudit ze zimního počasí... V 10. minutě mohl potrestat velkou hrubku Tetík když uháněl sám na golmana, ale jako vždy první šanci zahodil. V 17. minutě hasil stoper Spartaku chybičku středního záložníka Košumberského za cenu faulu a domácí kapitán Radek Kuneš krásnou standartkou překonal Musila - 1:0 !!! Od této chvíle ubral fotbal na kráse a spíše se bojovalo, nutno podotknout, že bojovalo jen fotbalově... ( velmi slušné utkání ). Do konce poločasu domácí měli několik slibných šancí, ale ani jednu nepřetavili v gól...
Vyrovnání v 90. minutě...
Druhá půle začala tím, čím končila ta první, velké množství osobních soubojů ve středu hřiště. Spartakovci byli zaskočeni a Deštná začala z těchto vyhraných soubojů těžit. Ke smůle Sokolíků buď netrefili bránu nebo ztroskotali na skvělém brankáři Musilovi. Domácí byli více na balónu a Spartak byl rád že neinkasoval. Rozuzlení přinesla 90. minuta... Dlouhý aut od Spartaku, míč propadl k Pavlovi Candrovi a ten se nekompromisní ranou nemýlil - 1:1 !!! V zápětí sudí Chvála ukončil zápas a obě mužstva se rozešla smírem...

Ohlasy k zápasu:
TJ Spartak Nová Ves nad Lužnicí Petr Kolafa - trenér Spartaku: Sníh, dlouhá cesta a strašný nezmar z venkovních utkání... To byla předzvěst našeho "výletu"... Věděli jsme, že to bude velmi složité utkání a tak jsem udělal pár změn v rozestavení. Naše neoblíbená neděla opět dala za své, ale hlavně velmi kvalitní hra od hráčů Deštné nás dostávala pod tlak, všude byli dříve než my. Jsem rád za bod z tohoto hřiště, hlavně proto, že jsme tahali za kratší konec provazu po celé utkání.

Recenze k tomuto zápasu je uvedena také zde.