wz

Facebook

Navštivte nás také na Facebooku!

Už víte odkud jsme? Stále nevíte jak nás kontaktovat?

Vyhledávání

Hledáte něco a nemůžete to najít? Zkuste to níže.

17. KOLO -    14. 5. 2016
Nová Ves - Halamky/Hranice
0 : 0  (0 : 0)
Branky (Asistence):
ŽK:  2:0; ČK:0:1
Rozhodčí: Cigáň
Diváci: 100
Do zápasu jsme nastoupili v této sestavě:
       
  Musil  
     
  Adensam Pavel  
Adensam Jan Košumberský "C" Břenek P.
  Bumba   Harazím  
  Bielek M. Candra P. Tetík
       
  Trmal  

Střídání:
90´ Trmal => Javorský P.

Rudá pro kapitána HA/HR...
HA/HR, i když měl v minulém kole volný los, již slavil postup do Okresního přeboru... Přesto bylo oč hrát. Domácí chtěli urvat body jako první tým v soutěži, hosté potvrdit postup další výhrou. Od první minuty se hosté ujali vedení v procentech držení balónu a i díky tomu si vypracovali gólovky jako první. V 5. minutě se probíjel obranou střelec sezony Řežáb a domácí Košumberský ho zastavil až za cenu faulu. Vážnou standarku 2 metry za vápnem poslal hostující Novák nad břevno. Hosté dále navyšovali procentuální čísla v držení míče, ale v mnoha případech naráželi na taktiku domácího Spartaku. A tak se začali osmělovat i hráči Spartaku. V 16. minutě se po nákopu Candry u rohového praporku odehrál souboj, ve kterém byl Tetík faulován. K míči se postavil Candra a orazítkoval horní tyč Závišovi svatyně.. V zápětí se probíjel zahuštěným středem domácích Novák s Trskem a míč propasírovali až na Řežába, který stroskotal na výborném Musilovi. V 25 min. se po nákopu Košumberksého do brejku dostal Trmal, kterého fauloval kapitán Kollmann a šel předčasně do sprchy. Od tohoto okamžiku se čekal nápor domácích, leč ten nepřišel. Dokonce první půle byli hosté stále více na balónu, jenže bušili do plných...
Taktika Spartaku se vyplatila...
Do druhé půle museli hosté prostřídat sestavu nejen co se hráčů týče, ale také jednotlivé posty. Bušení do obrany Spartaku pokračovalo, ovšem bezvýsledně. Hra se přitvrdila, v osobních soubojích se začínalo jiskřit. Za zmínku stojí jen šance snajpra Řežába a 2 tutovky Trmala po brejcích, bohužel, oba kanonýři gól nevstřelili... Šlágr kola se změnil na nudu. Utkání, ve kterém se slovo fotbal velmi špatně skloňovalo, tak spělo k dělbě bodů... Taktika Nové Vsi slavila úspěch, hostům tato strategie dělala velké problémy. Spartak hrála doma jen na brejky, což mohlo být pro hosty smrtící, ale kdyby se hrálo ještě teď, tak by gól nepadl. Hosté z Halámek/Hranic byli fotbalovější, techničtější, nedokázali se však prosadit do zhuštěné domácí obrany. Domácí využívali i zbytečného poléhávání ke zdržování plynulosti hry. Nikdo jim to nemá za zlé, chtěli urvat lídrovi alespoň bod, což se jim nakonec podařilo a utkání tak skončilo spravedlivou remízou. Společenství HA/HR poprvé nevstřelilo ani gól !!!!

Ohlasy k zápasu:
TJ Spartak Nová Ves nad Lužnicí
Petr Kolafa - trenér Spartaku: Všichni víme, co Hra/Ham je za tým a proto jsem na toto utkání naordinoval nezvyklou taktiku. Jsem rád, že kluci můj záměr pochopili a co víc do posledního magnetku dodrželi. I když jsme vlastně nehráli atraktivní fotbal, ale co, přece nebudeme se společenství hrát dostihy, to by nás rozebrali do šroubku. Byla to myšlenka, která sklidila bod a hostující tým si s ní nevěděli vůbec rady. Jen je škoda, že aspoň jeden únik Trmala neskončil v síti.... Všem bych chtěl poděkovat za přístup a bojovnost v těžkém a bolestivém utkání !


Recenze k tomuto zápasu je uvedena také zde.

Candris

Zpět