1. KOLO -    22. 8. 2015
Nová Ves - Plavsko
5 : 2  (2 : 1)
Branky (Asistence): Candra P. (----), Adensam Pa. (----), Bielek M. (Košumberský), Kolafa (Bielek M.), Šmíd (Lhoták)

Střídání:
45´ Musil => Lhoták
54´ Adensam Pavel => Šmíd
63´ Kolafa => Trmal
89´ Javorský Z. => Javorský P.

Do prvního utkání sezóny jsme vstupovali s vítěznou morálkou, která se nás držela od červencového memoriálu. Ale úvod tomu moc nenapovídal. Již v 6. minutě jsme inkasovali celkem lacinou branku. Ovšem v 19. minutě přišel zlom, když se Pavel Candra opřel do tresného kopu a ačkoliv balon nešel do vinglu, tak skončil v brance. Hosté si ani nevydechli a už prohrávali. To když brankář hostí pěkně namazal na gólovku Pavlovi Adensamovi. Do poločasu se skóre už neměnilo. Po poločase byli hosté aktivnější. Zachránil nás ale nejspíše v dalším tlaku zkrat obránce hostů, jenž už měl žlutou kartu a po zakopnutém balonu mimo hru nemohla následovat než další žlutá respektive červená karta. Nasledný trestný kop a branka hlavou Michala Bielka na 3:1 znamenala dvojitý trest pro hosty. To probíhala 57. minuta. A v 62. minutě přidal na 4:1 Petr Kolafa po otočce z malého vápna. Třígólový náskok nám však dlouho nevydržel a po faulu v našem vápně hosté zahrávali pokutový kop, kterým nekompromisně do vinglu snížili opět na rozdíl dvou branek. Ale hra v desíti viditelně hosty zmáhala a začali se tvořit v jejich obraně čím dál větší okénka. Ačkoliv jsme spoustu šancí neproměnili, tak nakonec jsme se dočkali až v samém závěru. V 88. minutě dostal pas za obranu David Šmíd, jenž bombou z levé strany malého vápna odrazem od břevna a tyče vsítil naší konečnou pátou branku. Od memoriálu ještě naše "CANDRMRK Aréna" nepoznala porážku! Další težkou zkouškou projde za 2 týdny proti Deštné.