Do zápasu jsme nastoupili v této sestavě:

Holzer

Šmíd Adensam Pavel

Střídání:
45´ Musil => Lhoták
55´ Adensam Pavel => Javorský Pavel
72´ Adensam Jan => Candra V.

Druhé kolo a hned hodinové cestování do Lodhéřova, námi tak neoblíbený sportovní areál ze všech účastníků soutěže. Z vítězné sestavy z prvního kola vypadla zkušenost v podobě Romana Košumberského a Pavla Trmala. I nadále nám scházel útočník Tetík Miroslav. Pokyn od trenéra Kolafy zněl, v tomto úmorném vedru šetřete síly a nikam to nevytahujte…. Do utkání jsme v kročili aktivněji a hned ve druhé minutě se pokusil o střelu Čáp (Adensam Pavel ). Měla směr, ale razance jí scházela. Za to druhý pokus, který následoval chvilku poté už domácího gólmana pořádně vystrašil a když i třetí Čápovo pokus během čtyř minut se nevešel mezi tyče, bylo více než jasné, že přijde trest. A ten přišel vzápětí při dlouhém nákopu za naší obranu, ve které Zdenda Javorský brutálně zaspal a jeho útočník mu frknul až do brány. 1:0 A to byla teprve 4 minuta. Od této chvíle se naše hra úplně změnila, místo přihrávek po zemi lítaly dlouhé balony ze stopera na útočníky, tím pádem byla mimo záloha a to se projevilo ve 22 minutě kdy opět domácí Kupka opět ukázal záda Javorskému a zvýšil skóre na 2:0. A to nebylo od tohoto útočníka vše. V 29. minutě se po centru z pravé strany ocitl úplně osamocen před naším brankářem Musilem a završil tak svůj hattrick 3:0. Od této doby působili hráči Spartaku strašně vyčerpaně a utahaně. Veškerá snaha o nějakou kombinaci končila katastrofálně a na domácí polovinu hřiště se balon dostal jen po odkopu. Všichni už se viděli v kabině a nesoustředili se na hru. A tak přišla další individuální chyba v obraně a navýšení skóre na 4 :0. Bouřka v kabině se nekonala, jelikož trenéři své vystoupení uspořádali díky vedru raději ve stínu na hrací ploše. Do druhého poločasu jsme jako vždy udělali rošádu na brankářské pozici a snažili se zápas nějak domácím zkomplikovat. Začali jsme více využívat středové hráče a přestali pořád bezhlavě bouchat do balonu. Na hře to bylo decentně znát, ale ke gólu to nevedlo. Byli jsme častěji na balonu, ale spíše to bylo tím, že domácí byli spokojeni se stavem zápasu a už se do útoku tolik netlačili, a když se o něco pokusili, zmařil jim snahu gólman Lhoták nebo za cenu žluté karty stoper Bumba. Nutno podotknout, že žlutá karta byla hodně milosrdná, zákrok by si zasloužil i ocenění karty červené. Závěr zápasu patřil hráčům Spartak, kdy byli nastěhovaní kolem vápna domácích, ale jak střela Davida Šmídů ze slibné pozice pokutového území tak ani akce Candrise po rohovém kopu ke gólu nevedla a tak Spartak ve druhém kole podzimu vyšel střelecky na prázdno. Je třeba se ze zápasu ponaučit z individuálních chyb a vše napravit v domácím utkání proti Deštné !!!