Hledáte něco a nemůžete to najít? Zkuste to níže.

5. KOLO -    19. 9. 2015
Nová Ves - Horní Žďár
7 : 0  (1 : 0)
Branky (Asistence): Candra P. (Trmal), Kolafa (----), Candra P. z pen., Trmal (Košumberský), Trmal z pen., Adensam Pa. (Tetík), Adensam Pa. (Břenek P.)

Střídání:
75´ Trmal => Adensam Pavel
84´ Javorský Z. => Javorský Pavel

Arena Spartaku si drží průměr 6 golů na zápas !!!!!
Sobotní odpoledne trošku zhořklo trenérovi Kolafovi, když musel řešit absenci hned 4 hráčů ze základní sestavy. Bohouš a Bumby si udělali výlet do Anglie, gólman Lhoták stavěl komín a Fíla trávil celý víkend v Praze. A tak se do branky postavil zkušený Venca Musil, na stopera šel sám trenér, díru v záloze měl vyplnit Michal Bielků a do útoku nastoupil matador Penál. Do utkání jsme vkročili s úmyslem hrát ze zajištěné obrany a vysílat rychlíky Penála s Mirďou Tetíků a toho se střeďák Candris držel dokonale a už ve 2 minutě prohazoval obranu hostů krásným balonem na Penála. Ten si prozatím neporadil se situací moc dobře. Vzápětí zazlobili hosté ze Žďáru, když využili lehčích zmatků v obraně a vyzkoušeli pozornost brankáře Spartaku. Dobrých 15 minut to byla hra na přetahovanou ve středu hřiště, chvíli na balonu byli domácí a pak zase chvíli hosté, ale bez gólového efektu. V 18. Minutě vyslal dlouhým pasem Košum Davida, který z pravé strany odcentroval na volného Penála. Ten hlavou orazítkoval tyč a následně odražený balon zkušeně lobnul za záda brankáře Žďáru Candris (1:0). Od této chvíle pomalu hráči Spartaku tlačili na pilu a častěji se dostávali do šancí. Bohužel Penál, který po brejku z pravé strany trefil jen boční síť, tak i Tetík nedokázal navýšit skóre a to upaloval na hostující brankáře úplně sám. A tak se do kabin šlo za stavu 1:0. Do druhé půle vyběhl Spartak beze změn a od začátku bylo zřejmé, že se nechce spokojit s výsledkem 1:0. Hrálo se hodně středem kde si rozuměli Candris s Košumem a oba jmenovaní vysílali útočníky do brejků. Při jedné takové situaci v 53. minutě byl faulován Michal Bielků 8 metrů za vápnem. Ke standartce se postavil Kolafa a lehkou střelou přes zeď uklidil míč za levou tyč (2:0). Hosté touto brankou byli očividně zaskočeni a dělali chyby v rozehrávce. Další branka přišla jen 4 minuty poté co dostal Míra Tetíků balón do běhu po levé straně a drze si to namířil až do vápna, kde to ovšem nevyřešil v tu chvíli ideálně, ale naštěstí došlo ve vápně ke kontaktu balónu s rukou obránce hostí. Jasná penalta, ke které se po dlouhém přemlouvání postavil Candris a razantím provedením kopu nedal golmanovi šanci (3:0). A aby toho nebylo málo hned po rozehrání jsme oloupili hosty o balon, po nemž přišel nedovolený zákrok. Než se všichni stačili rozkoukat Košum rychle rozehrál na Penála, který svůj samostatný únik zakončil přímo do sítě na 4:0. ( velmi dobrá desetiminutovka Spartaku a smrtící pro H.Žďár). A šance přicházeli dále. V jedné ztroskotal Penál když po centru Javora hlavičkoval mimo branku. Do další šance se probíjel po pravé straně Tetík, který si posadil na zadek beka a ten zastavil balon rukou, další pentle. Tentokrát se k exekuci postavil Penál a stejným způsobem jako Candris překonal brankáře (5:0). To bylo pro Penála pro dnešek vše a na hřišti ho nahradil Čáp, který byl na hřišti jen 4 minuty a už se zapsal mezi střelce, když mu míč přímo pod nos do prázdné branky naservíroval na malém vápně Míra Tetíků. Hosté i přes nelichotivý výsledek se snažili hrát do předu, ale zřejmě jim pětigolový nášup vryl do nohou nervozitu a dělali stále větší chyby. Jednu z nich mohl potrestat Čáp, hostující bek mu nahrál přímo do brejku, ale bohužel stroskotal na golmanovi. Chuť si zpravil v 87 minutě, když se na půli hřiště dostal k balonu a bez rozmyšlení do něj říznul tak dobře, že míč skončil za zády brankáře (7:0). Pro diváky golově bohatý zápas, který se musel všem líbit. Příští zápas jedeme na horkou půdu do Halámek a je třeba zklidnit euforii, abychom tam uhráli slušný výsledek.