8. KOLO -    10. 10. 2015
Nová Ves - Majdalena
10 : 2  (6 : 0)
Branky (Asistence): Candra P. (----), Tetík (Javorský), Tetík (Bielek M.), Harazím (Candra P.), Trmal (Tetík), Vlastní, Candra P. z pen., Šmíd (----), Candra P. (Harazím), Adensam Pavel (----)

Střídání:
55´ Trmal => Šmíd
63´ Javorský Z. => Holzer
63´ Tetík => Javorský P.
63´ Kolafa => Adensam P.

Domácí kanonáda stále pokračuje !!!!!
Do utkání jsme vstoupili trošku vlažněji než v minulých domácích zápasech, tudíž jsme se soupeřem hráli v úvodních minutách docela vyrovnaný zápas. Naštěstí pro nás to němělo dlouhého trvání a střeleckou štěstěnu v 18. minutě prolomil po špatném rozehrání hostů dalekonosnou střelou na střed branky Pavel Candra. Nutno podotknout, že střela měla vydatnou faleš. Avšak ještě předtím zahodili velké šance po únicích oba naši útočníci. Nakonec také ve 24.minutě protrhl svojí střeleckou smůlu z úvodu utkání Míra Tetík, jenž dostal pas v náběhu do vápna od Zdeňka Javorského a pohotovou střelou úspěšně zakončil. Hned dvě minutky na to se mohl radovat tentýž střelec znovu, když proměnil centr Michala Bielka z prostoru malého vápna. V tu chvíli byli hosté už naprosto bezradní a neškodní. A to ještě nebylo všechno do konce poločasu. Hlavně perfektně fungující střed naší zálohy se dokonce o čtvrtou branku postaral sám. Když krásnou kolmici Pavla Candry zachytil mimo obranou dvojici hostů Bohouš Harazím a sám upaloval na brankáře, jemuž svojí technickou finesou nedal naprostou žádnou šanci (32. minuta). Ve 43. minutě dostal opět balon do běhu Míra Tetík a tentokrát místo zakončení a vstřelení hatricku, nesobecky posunul míč na Penála, jenž svojí šancí tentokrát nepohrdnul a v klidu prostřelil brankáře hostů. A finální tečku poločasu si o minutu později přidali paradoxně sami hosté, když prudký centr zprava po zemi Bohouše Harazíma téměř z lajny metr od rohového praporku si srazil obránce do své branky na zadní tyči. Poločas skončil 6:0. Začátek druhé půle jsme ovšem začali ještě hůře než v prvním poločase a hosté nás zhruba deset minut přehrávali. Ovšem na jejich tlak bylo nejlepší odpovědí naše vstřelená branka. Akce započala zatažením míče po pravé straně a přihrávkou na útočníky pod sebe, přičemž došlo ke kontaktu obránce s jedním z útočníků a následně zapískané penaltě. Penaltu s přehledem po zemi proměnil Pavel Candra (58. minuta). To byl počátek naší opět skvělé pětiminutovky. Hned tři minuty poté prostřelil brankáře David Šmíd. A dvě minuty po něm dostal do běhu balon Pavel Candra a na hranici malého vápna a rohové lajny zkusil přímou střelou na bránu. A moment překvapení vyšel, když si brankář hostů jeho střelu srazil do své branky. Tím dovršil svého prvního hatricku za Novou Ves minimálně v této sézoně. Výsledek 9:0 už vypadal pro hosty celkem hrozivě půl hodiny před koncem utkání. Ale i po odstoupení jednoho jejich hráče a hraní pouze v deseti se snažili o důstojné zakončení zápasu. A to se jim také v 78. minutě povedlo po rohovém kopu, jemuž těsně před rozehráním předcházelo minimálně pro hráče trošku divné střídání našeho stopera. Ovšem odpověď našeho střídajícího hráče Pavla Adensama trvala pouhou minutku. Když po skvělém sólu přes celé hříště obránce Pavla Břenka stál už v dosažení branky pouze brankář hostů, který mu ovšem jeho radost pokazil, ale udělal ji právě střídajícímu Čápovi, když opět dostal odražený balon přímo na nohu a do prazdné branky se letos ještě ani jednou nemýlil. Poté ještě v 83. minutě hosté snížili po brejkové situaci. Ale úsměvná závěrečná situace patřila Pavlovi Javorskému, jenž bežel z půlky hřiště osamocen na brankáře hostí, jemuž udělal kličku doleva a už ho vzývala pouze prázdná branka. Avšak následná střela k úsměvu všech skončila pouze na tyči od které se odrazila za branku. Zápas s výsledkem 10:2 se musel líbit všem došlým divákům, kterých bohužel po dobu rekonstrukce kiosku moc nechodí!!