Harazím
Holzer

Trmal Tetík

Střídání:
75´ Šmíd => Javorský Z.
80´ Adensam Jan => Troják
82´ Trmal => Adensam Pavel

Tentokrát jsme zavítali na velenické letiště, kde to máme vždycky velmi težké. Zejména díky fyzickému fondu domácích mladých hráčů. Ale hned od úvodu jsme celkem solidně bránili a čekali na brejkové situace. Dlouho čekat jsme nemuseli. Hned ta největší pro náš tým se naskytla v 5. minutě. Když po rychlé kombinaci v rychlosti dostal do běhu za obranu míč Míra Tetík a sám se řítil na brankáře domácích. Bohužel jeho střelecký pokus skončil na tyči od které se odrazil zpátky, kde si balón převzal Pavel Trmal. Ale ani jeho pokus o zakončení z bezprostřední blízkosti neskončil mezi tyčemi. Na další šanci jsme nečekali dlouho. Jen za pouhé tři minutky ze dvaceti metrů natáhl ke střele Pavel Candra, jehož pokus brankář domácích jen stěží vyrážel na rohový kop. Rohový kop nic velkého nepřinesl. A to byl mlýn pro domácí, kteří se začali střelecky postupně osmělovat. Jejich velkou šanci v 11. minutě pokazil sám zakončující, jenž z malého vápna vysoko přestřelil po přízemním centru z pravé strany. Pár minut nato agilní Filip vystrašil našeho brankáře dalekonosnou střelou, jenž jen o půl metru minula pravý roh branky. Ve 26. minutě dostal za faul na půlce hřiště žlutou Bohouš Harazím. Naše další velká šance přišla v 30. minutě. Po dlouhém autovém vhazování míč prodloužil na zadní tyč Míra Tetík, kde stál Pavel Trmal, jenž pouze promáchl. Balón ovšem za ním zachytil Filip Holzer, jehož přizemní střelu brankář domácích nohou vyrazil. Z následné rozehry domácích ovšem neudržel nohy na uzdě podruhé Bohouš Harazím a pár metrů před naším vápnem sestřelil hráče domácích. Následovala druhá žlutá, nasledně červená. Trestný kop byl naštestí kopnut špatně a skončil na naší zdi. Poté se už do konce poločasu dostávali do poločancí pouze domácí. Ale ani jedna nestojí za zmínku. Druhý poločas začal jak první skončil. Domácí na balónu a my zatažení. Dlouho jsme drželi pro nás v této fázi utkání velmi lichotivý stav. Ale přišla jedna ohromná hrubice našeho stopera Petra Kolafy skoro na polovině hřiště, když mu balón těsně před odehráním vypíchl do té doby nevýrazný Kica a pelášil sám na Vencu Musila, jemuž nedal žádnou šanci. Od té doby byl tento hráč lépe bráněn, možná někdy až za hranicí pravidel, což se mu ostatně nelíbilo a značně to dával najevo. Což se mu později vymstilo udělením žluté karty. Ale zpět k zápasu, hned dvě minutky po první brance zahrávali domácí rohový kop, jehož zakončení skončilo na břevně naší branky. Naše šance přišla až v 70. minutě, kdy zahrával trestný kop Pavel Candra, jehož střela jen těsně nad minula konstrukci branky. Minutku potom jsme zahrávali rohový kop, kdy odražený balón letěl na Davida Šmída, který podobně jako v první půli Penál pouze promáchl a málem z toho byla šance domácích. Ale největší šanci druhého poločasu jsme si nechali zhruba na 83. minutu. Po vypíchnutí míče vyzval ke sprintu Pavel Candra Míru Tetíků, který míč zatáhl po levé straně a jeho následná střela obloučkem na zadní tyč v brance neskončila. Míč ovšem dobíhal Pavel Adensam a odkrytou branku ze značného úhlu k naší smůle netrefil a míš jen prosvištěl kolem brankoviště. A tak finální tečku dali domácí, když se z levé strany prodral do malého vápna Bittengl a míč poslal podél vápna na nabíhajícího Latifiho, jenž v tísni míč uklidil do branky na 2:0. Další venkovní zápas, další červená a hlavně prohra bez vstřelené branky!