Jan Adensam
Bohouš Harazím
Zdeněk Průša

Rychlá branka...
Vítězná taktika se nemění, takže i teď zůstala stejná. Ač záčátek zápasu vypadal chaoticky, přesto jsme se velmi rychle ujali vedení. Již ve 4. minutě překvapil obránce domácích Pavel Trmal, a sám před brankářem se nemýlil a v klidu ho obstřelil. Ale dlouho jsme se z vedení neradovali. Domácí využili dost často využívali našeho špatného postavení a hrozili každým útokem, až se jim povedlo v 11.minutě srovnat. Zatažený balon o levé straně si do vlastní brány po přihrávce na penaltu srazil Vláďa Candrů ze zkluzu. Naše hra dál byla rozháraná, a bylo štestím že jsme neinkasovali podruhé. Naopak domácí hráč ve 43. minutě neudržel nervy na uzdě a ohnal se po Trmalovi, za čež dostal po právu ihned červenou kartu. To se těm pár alkoholem opojeným divákům pramoc nelíbilo a dávali to nahlas najevo po celý zbytek zápasu. Poločas tedy skončil smírně 1:1.

Hrůzná 18.minutovka rozhodla zápas...
Druhý poločas jsme začínali s velkou výhodou, která se v prvních 20 minutách naopak stala naší velkou nevýhodou. Domácí se spoléhali už pouze na rychlé protiútoky po našich ztrátách v defenzivě, které dokázali stoprocentně proměnit. Propadli jsme ve 47., 52. a 65. minutě po téměř podobných akcích, kdy nás domácí po brejku přečíslili a co střela, to branka. I tak jsme nehodili flintu do žita a pokračovali proti deseti se stavem něco udělat. Šancí jsme měli dost. Trefili jsme i břevno zásluhou Míry Tetíků. Ale prosadili jsme se až povedenou střelou Roberta Škáchy zpoza velkého vápna v 71. minutě. Hned vzápětí padla druhá po útočném výletu stopera Mezery, když mu balon sklepl pod sebe na hranici malého vápna Pavel Trmal. Vyrovnání se nám už, ale přes řadu šancí bohužel nepovedlo.