Náhradníci:
Jan Adensam
Petr Kolafa

Soupeř s ambicemi na postup...
Tentokrát do Spartak Areny zavítal horký favorit na postu ze soutěže. Již před utkáním jsme se dozvěděli, že soupeř dostal za úkol postoupit a že má k dispozici 4 stabilní hráče A-týmu doplněné rychlými dorostenci. Tudíž se od nás nečekali velké věci, mohli jsme jen překvapit. Což se nám hned od začátku nedařilo, již ve 2.minutě soupeř vstřelil branku po pohotové dorážce přes již ležícího brankáře. Pak to byla prakticky hra jednoho mužstva, nám se nedařilo víceméně nic. Soupeř podnikal rychlé výpady do naší obrany a byla otázka času kdy inkasujeme podruhé. Což se nakonec stalo až v samém závěru ve 41.minutě, kdy se prosadil tentýž střelec prvního gólu Melichar. Ale pak si udělal výlet dopředu stoper Mezera, po pár narážečkách se dostal do vápna a nacentroval na hlavu Harazíma. Ten i přes těč brankáře hostí pohodlně uklízel míč za jeho záda. Krásná tečka na závěr poločasu.

Výkon v závěru utkání potěšil...
Začátek druhého poločasu jsme opět nezvládli a již ve 49.minutě potřetí inkasovali, když bombou prostřelil vše hostují hráč Nohava. Naše hra byla sice o trošku lepší než v prvním poločase, ale každý soupeřův útok byl velmi nebezpečný. Po dalším závaru ve vápně došlo k faulu a byla nařízena penalta. Tu v 61. minutě proměnil opět Nohava. Avšak domácí tým ani po této brance zbraně nesložil a pokusil se zápas dohrát se ctí. Zlepšení hry nás dostávalo čím dál častěji k blízkosti brankáře hostí. Naše snaha byla v 84. minutě odměněna brankou na 2:4. Když se do vápna probíjel Candris, míč mu byl odebrán a z následné špatné přihrávky hostů vytežil v branku Škácha. Dále jsme pokračovali v sympatickém tlaku, ale další branku jsme již nepřidali.