19. KOLO -    27. 5. 2017
Majdalena - Ves
2 : 5  (1 : 2)
Branky (Asistence): Škácha (----), Tetík (Harazím), Škácha z pen., Harazím (Bumba), Adensam Pa. (----)

Úvodní branka pro Spartak...
Za velkého horka jsme se vydali na steč do Majdaleny. Od úvodu utkání jsme měli herně mírně navrch. Což bylo také již v 11. minutě odměněno po vyraženém míči brankáře domácích se dostal až k nohám Škáchy, jenž střelou levačkou do protipohybu otevřel účet utkání. Avšak neradovali jsme se dlouho. Ve 22. minutě bylo vyrovnáno po samostatném úniku se prosadil útočník domácích. Po chvilkové plácané se prosadil taktéž po individuálním úniku ve 37. minutě Tetík. Poločasový stav 1:2 pro Spartak.

Zaspaný úvod poločasu...
Po opětovném pomalejším úvodu druhého poločasu soupeř opět dorovnal skóre. Po ruce Bumby zahrával soupeř ve 49.minutě penaltu, kterou proměnil. Avšak i nám bylo dopřáno zahrávat pokutový kop po faulu na Candrise v 65.minutě. Úspěšným exekutorem se stal Škácha. Jen o tři minutky později prokázal výtečnou střelecku formu z posledních utkání Harazím. Po rozehrání standartky z půlky hřiště zpracoval balón a krásnou střelou přehodil zpoza vápna překvapeného špatně stojícího brankáře domácích. Domácí od té chvíle vypadali již rezignovaně a prakticky už to byla hra jen našeho týmu. Výsledek utkání nakonec v 85. minutě pečetil Adensam Pavel, když dorazil vyraženou střelu po střele Škáchy od brankáře domácích. Zápas už se jen dohrál s výsledkem 2:5 pro Spartak.