Pavel Adensam
Petr Bjel
Michal Břenek

100% úspěšnost střel na branku...
Tentokrát na hřiště Spartaku zavítal vloni z vyšší soutěže sestupivší tým ze Staňkova. Tým převážně tvoří starší technicky vyspělější hráči. Taktika vlastně žádná stanovená ani nebyla, trenér dorazil až v průběhu utkání a pouze na první poločas. A ze začátku moc být spokojen nemohl. Hosté byli na balónu a jejich křižné centry málem dvakrát vedli k brance. Naštěstí jsme kritický začátek překonali a dokonce vsítili v 25.minutě první branku utkání. Míč do běhu dostal Petr Špringr, který posunul doleva na naběhnuvšího Roberta Škáchu, který se z prostoru penalty nemýlil. O tři minutky si tatáž dvojice situaci vyměnila. Nejříve hosté trefili po teči břevno a z následného brejku Petr Špringr zvyšoval již na 2:0. Hosté byli tímto výsledkem dosti zaskočení, že se do poločasu ničeho nezmohli.

Na výhru jsme se nakonec dost nadřeli... Po poločase to bylo jiné kafé. Hosté tlačili a my se bránili jen z cenu zbytečných faulů. První trestný kop proměnili hosté již ve 49. minutě. Naštěstí máme Roba, a ten nám náskok opět zvýšil o pěkné kombinaci od středu hřiště, přičemž poslední kolmice mířila na Roberta Škáchu, který přízemní střelou okolo brankáře zvýšil na 3:1 pro Spartak. Jenže pak se přiostřilo a začalo se to tam trošku a hádat a i zřejmě v důsledku toho jsme zs nechali hosty zahrávat další trestný kop z nebezpečné vzdálenosti, který opět byl proměněn. V tu chvíli do konce zápasu zbývalo nějakých pětadvacet minut. Takže nic příjemného nás nečekalo. Naštěstí jsme to nějakým způsobem ubránili, dokonce i do dvou šancí se dostal Pavel Trmal, ale neproměnil. A tak jsme slavili druhou domácí výhru. Tentokrát 3:2.