Pavel Troják
Pavel Trmal
Radek Bednář

Kvalitní první poločas avšak ztráta klíčového hráče!!
Do arény Spartaku poprvé zavítal nový účastník soutěže z Horní Pěny. Zřejmě i kvůli neznalosti obce dorazili na poslední chvíli přesně v počtu 11 lidí. Soupěř začal houževnatě, hlavně mladší ročníky dojížděli všechny míče i za cenu faulů. Po chvilce otrkání iniciativu utkání postupně přebírali hráči Spartaku. A netrvalo dlouho a již v 15. minutě přihrál Bambule míč pod sebe za hranicí vápna ostrostřelci Robertu Škáchovi a ten pumelicí z první poprvé rozvlnil síť hostů. Bohužel pár minut na to se ve vápně střetl Pavel Candra s brankářem hostí Křivánkem a zápas pro něj skončil. A dost možná i zbylé dva zápasy. Došlo tedy k přeskupení hráčů. I tak jsme se dostávali do šancí hlavně díky rychlým brejkům. Bohužel neproměnili. Až do 35. minuty. Po ztrátě míče hostů při útočné snaze vyslal nákopem Roman Košumberský do úniku od půlky hřiště Roberta Škáchu a ten s přehledem vybíhajícího brankáře přelstil střelou mezi nohy. 2:0 pro Spartak po poločase.

Soupeř dohrával o deseti!
Druhý poločas jsme soupeře prakticky k ničemu nepustili. Naopak to byl Spartak co udeřil v 51. minutě. Střelu Tetíka po odrazu od břevna doslova dotlačil Harazím za brankovou čáru. A hned minutu poté se vyfauloval hráč hostů Sivák a po druhé žluté a následné červené putoval do šaten. V tu chvíli už to vypadalo, že by mohl příjít nějaký větší gólový příděl. Bohužel se tak nestalo. Sice soupeř úplně fyzicky odpadl, ale naše akce postrádali přesnější finální přihrávku nebo zakončení. Nakonec tedy i další domácí zápas v této sezóně končí výhrou tentokrát 3:0.