Pavel Adensam
Petr Bjel
Filip Holzer

Nečekaná sprcha o prvním poločase!!
Opět nás čekalo nepříjemné nedělní utkání, tentokrát za velmi příjemného počasí. Bohužel nám první poločas nevyšel podle našich představ. Podobná taktika jakou jsme domácí překvapili minulou sezónu nám tentokrát ovoce nepřinesla. Jelikož domácí byli bojovnější a zarputilejší a navíc jim tam spadlo téměř všechno na co šáhli, tak nebylo překvapení, že jsme jsme poločas prohráli o 4 branky. Navíc druhá branka byla po odpískané penaltě po nečekaně dlouhé prodlevě od zákroku po odpískání rozhodčím.
Výrazné zlepšení výkonu bohužel k bodovému zisku nepomohlo!
Ve druhém poločase se náš výkon zvedl i díky změně rozestavení. I na bojovnosti to bylo znát. Ale chybělo více zakončení. Alespoň čestnou branku vstřelil po autovém vhazovaní Pavla Adensama hlavou jmenovec Pavel Bambule. Dokonce jsme od 74.minuty hráli proti deseti, bohužel tlak nevygradoval v další branky Spartaku. A tak to byl soupeř co v samém závěru svou výhru pečetil na 1:5.