Náhradníci:
Vl. Candra
Pavel Adensam

Nešťastný závěr poločasu...
Soupeř z Chlumu byl zřejmě netrpělivý a už se rozcvičoval v době našeho srazu k zápasu. Počasí bylo v úvodu ideální, později začalo vydatněji pršet. Zápas začal z obou stran opatrně, pak jsme se začali postupně osmělovat. Postupně ke třem střelám po únicích po levé straně se dostal Míra Tetík, bohužel ani jedna nemířila mezi tyče. Až poté v 18. minutě po výkopu hostujícího brankáře sklepl míč Košumberský na nabíhajícího Škáchu, jenž přesnou dalekonosnou střelou k tyči otevřel skóre. Pár minut poté napřáhl tentýž hráč, bohužel tentokrát střela skončila na tyči, avšak odrazila se tak dobře, že se odrazila na nohu Ondrovi Kollerovi, který to mířil bohužel na přední tyč na vracejího brankáře hostů do pozice, jenž to se štěstím jen vyrazil. Poté se tým Spartak postupně odporoučel ze hry a nechal zbytečně hrát a dostávat naší obranu pod tlak. Jeden únik útočníka hostí vyborně vyrazil tentokrát v bráně zaskakující Pavel Candra. Bohužel ve 43.minutě došlo jsme inkasovali vyrovnávací branku. Ve středu hřiště se ztratil míč, nabíhající předstoper chyběl na své pozici a už se valil brejk na zbylou obranu Spartaku. Míč se po zblokování odrazil mezi vyběhnutým brankářem a sbíhajícími dvěmi hráči s utočníkem hostů, kde došlo ke srážce a tým Spartaku očekával odpískaní faulu, k němuž nedošlo a po špatně odehraném balonu jen na nohu Hájka, který pohodlně sám proběhl po naší levé straně a z úhlu se štěstím prostřelil brankáře Candru. Poločas tedy 1:1.

Opět lekce z produktivity...
Druhý poločas začalo vydatnějí pršet a tudíž to kombinační hře moc nenahrávalo. Oba týmy po poločase přeskupili řady. Hosté byli aspoň v úvodu více na balonu, i když žadné šance si ani jeden z týmu nevytvořil. Bohužel jsme byli potrestáni za první naší chybu ve druhém poločase. V 67. minutě se po špatně odehraném míči prohnal po naší pravé straně hráč hostí a předkládal okolo vybehnutého Candry míč na malé vápno, kam si opět sběhl Hájek a dával na 1:2 pro Chlum. I přes zvýšené úsilí Spartaku, jsme se branky nedočkali, i když velkou loženkou pohrdl ke konci zápasu Bohouš Harazím, když bežel sám z levé strany na brankáře hostí Valeše. Bohužel jsme tedy první zápas sezóny prohráli 1:2. Snad se příště sejdeme už v plné palbě a neztratíme další body!!!