Radek Bednář
Petr Bjel
Petr Špringer

Opět kvalitní začátek...
Tentokrát k nám zavítal, dosud neporažen soupeř z Horního Žďáru. Nutno podotknout, jeden z favoritů na postup díky značnému posílení oproti předchozím sezónám. I když jsme do utkání vstoupili se značným respektem k soupeři a bylo vidět, že i na míči je soupeř kvalitnější. I proto jsme museli hrát na zajištěnou obranu a spolehát na rychlý přechod do útoku. Což se nám docela i dařilo. Padl z toho úvodní gól v 17. minutě, po pasu Candry do úniku na Pospíchala, který střelou okolo brankáře vstřelil již svojí pátou branku v sezóně. Hned o čtyři minutky později jsme se mohli radovat podruhé, když po pravé straně unikl Pospíchal a přihrávkou pod sebe na penaltě našel Tetíka, který propasíroval míč skrz vybíhajícího brankáře hostí. 2:0 pro Spartak. V 25. minutě zahrával soupeř nebezečnou standartní situaci a na centr na zadní tyč si naběhl útočník hostů Šenkýř a hlavou snížil na rozdíl jedné branky. Svou druhou branku poté mohl přidat Tetík, když přehodil golmana hostů, bohužel k nevoli domácích mu byl odmáván údajný ofsajd. A tak se šlo do kabin s výsledkem 2:1 pro Spartak.

Penalta v 93. minutě...
Bohužel na začátku druhého poločasu jsme si nechali dát vyrovnávací branku, když jsme nepokryli zpoza vápna střílejícího hráče Žďáru Šablaturu. Postupně jsme se vraceli k naší hře, soupeř hrozil pouze nákopy. V 76. minutě jsme se konečně dočkali branky , když rozehrál Bumba standartku z půlky hřiště dalekonosným nákopem a v náběhu útočník Spartaku Tetík pohotově tečoval hlavou za bezmocného brankář hostí. Soupeř nás poté v poslední desetiminutovce tlačil, sil ubývalo. Bohužel v 93.minutě došlo k nešťastnému zákroku v našem penaltovém území a byla nařízena penalta, kterou kapitán hostujícího celku Völfel proměnil. A tím zápas také skončil, remízou 3:3!