Náhradníci:
Pavel Adensam
Robert Škácha
Petr Špringer

Pěkná slunečná sobota a tým Spartaku cestoval na nepopulární hrací plochu do Horní Pěny. Věděli jsme, že nás čeká nejen boj s houževnatým soupeřem, ale i s terénem a ne moc kvalitními míči. A tak zápas vypadal jak vypadal. První poločas byl na šance poměrně skoupý. A tak, když jsme doslova přežili úvodní desetiminutovku ze strany soupeře, tak přišla naše chvíle v 18. minutě. Na prodloužený balon hlavou si sběhl Pospíchal a střelou okolo brankáře dal úvodní branky. Domácí ten gól trošku vykolejil a už neměli tolik ze hry. Jen ta kombinace na tomhle terénu opravdu nebyla možná. Nakonec jsme vedení v prvním poločase udrželi.

Bohužel i další začátek druhého poločasu byl z naší strany špatný. Soupeři si nejdříve ve 48. minutě podařilo vyrovnat, načež o dvě minutky později střelou, která se otřela o obě tyče zcela otočil vývoj utkání. Naštěstí i tentokrát jsme se zvedli a v 55. minutě vyrovnali na 2:2. Po úniku po levé straně vyzval Pospíchal přihrávkou pod sebe na malé vápno ke skoróvání Škáchu, jenž i s balonem nakonec skončil v síti. Tentýž hráč o pár minutek později rozehrával stříleným centrem trestný kop, brankář jeho pokus jen vyrazil před, který doběhl a doklepl do sítě Tetík. K překvapení všech branka nebyla uznána za údajný ofsajd střelce. A i když nás zápas hodně bolel, nakonec jsme aspoň tu remízu udrželi do konce zápasu.