wz

Facebook

Navštivte nás také na Facebooku!

Už víte odkud jsme? Stále nevíte jak nás kontaktovat?

Vyhledávání





Hledáte něco a nemůžete to najít? Zkuste to níže.

ROZPIS OKRESNÍ SOUTĚŽE - SEZÓNA 2007/2008

Kolo
  Domácí - Hosté
Datum
Čas
Den
Výsledek
Branky
2.
  N. Ves - Plavsko
11.8
17:00
SO
2:2
2 Adensam Pa.
Základní sestava:Průša- Mikl,Beníšek, Candra, Lukš- Troják, Kopecký,Bielek M., Adensam Petr- Trmal, Adensam Pavel     Střídačka: Plch, Adensam Jan
3.
  Břilice - N. Ves
28.8
17:00
SO
3:0
-
Základní sestava:Mikl- Bielek J.,Adensam P., Candra, Kubát- Troják, Kopecký,Bielek M., Adenzam Jan - Trmal, Adensam Pavel     Střídačka: Břenek
4.
  H. Žďár - N. Ves
1.9
17:00
SO
5:3
2 Adensam Pavel, Janda
Základní sestava:Průša- Mikl,Bielek J, Adensam Petr, Kubát- Starý, Kopecký,Janda, Plch- Trmal, Adensam Pavel     Střídačka: Břenek, Adensam Jan, Musil
5.
  N. Ves - K. Řečice
8.9
17:00
SO
5:5
3 Adensam Pavel, 2 Trmal
Základní sestava:Musil- Mikl,Plch, Candra, Adensam Petr- Starý, Kopecký,Bielek M., Janda- Trmal, Adensam Pavel     Střídačka: Tuscher, Novotný
6.
  Klikov - N. Ves
15.9
16:30
SO
6:2
2 Trmal
Základní sestava:Průša- Mikl,Ríša T., Viola, Kubát- Janda, Kopecký,Bielek M., Stary- Trmal, Adensam Pavel     Střídačka: Plch, Adensam Jan, Adensam Petr
7.
  N. Ves - Lodhéřov
22.9
16:30
SO
1:3
Trmal
Základní sestava:Průša- Novotný,Beníšek, Viola, Lukš- Janda, Kopecký,Bielek M., Bielek J.- Trmal, Adensam Pavel     Střídačka: Plch, Adensam Petr, Candra
1.
  Chlum B - N. Ves
28.9
16:30
PA
2:0
-
Základní sestava: Musil- Novotný, Mikl, Candra, Kubát- Janda, Troják, Starý , Bielek J.- Trmal, Bielek M.     Střídačka: Plch, Tuscher, Břenek
8.
  N. Ves - Stráž B
30.9
16:00
NE
3:2
Trmal, Troják
Základní sestava:Průša- Novotny,Mikl, Candra, Kubát- Troják, Starý,Bielek M., Bielek J.- Trmal, Adensam Pavel     Střídačka: Břenek, Viola
9.
  N. Ves - Lásenice
13.10
16:00
SO
2:4
Trmal, Bielek M.
Základní sestava:Musil- Beníšek,Mikl, Candra, Viola- Troják, Starý,Plch, Bielek J.- Trmal, Bielek M.     Střídačka: Břenek, Adensam Jan, Adensam Petr
10.
  Rapšach - N. Ves
20.10
15:30
SO
1:0
-
Základní sestava:Průša- Bielek J.,Tuscher, Candra, Kubát- Troják, Starý,Mikl - Bielek M., Adensam Pavel, Břenek     Střídačka: Trmal, Plch
11.
  N. Ves - Majdalena
27.10
14:30
SO
0:5
-
Základní sestava:Musil- Beníšek ,Tuscher, Candra, Kubát- Troják, Starý,Mikl - Bielek M., Adamčík L., Bielek J.     Střídačka: Adensam Jan
12.
 N. Ves - Chlum B
3.11
14:00
SO
1:1
Mikl
Základní sestava:Musil- Bielek J.,Tuscher, Adensam P., Mikl- Troják, Starý,Kopecký - Bielek M., Adensam Pavel, Trmal     Střídačka: Candra , Adamčík L.
13.
  Plavsko - N. Ves
6.4
16:00
NE
1:1
Bielek M.
Základní sestava:Musil- Candra,Kubát, Viola, Mikl- Troják, Tuscher, Adensam Petr - Bielek M., Adensam Jan, Trmal     Střídačka: Adensam Pavel , Harazím
14.
  N. Ves - Břilice
12.4
16:30
SO
1:3
Trmal
Základní sestava:Musil- Candra,Kubát, Harazim, Mikl- Troják, Tuscher, Starý - Bielek M., Adensam Jan, Trmal     Střídačka: Adensam Pavel , Adensam Petr
15.
  N. Ves - H. Žďár
26.4
17:00
SO
0:0
-
Základní sestava:Průša- Candra,Kubát, Beníšek, Viola- Harazim, Tuscher, Troják - Mikl, Adensam Jan, Adensam Pavel     Střídačka: Bielek J.
16.
  K. Řečice B - N. Ves
4.5
16:00
NE
3:0
-
Základní sestava:Musil- Candra,Kubát, Novotný, Viola- Harazim, Plch ,Troják - Mikl, Bielek M., Adensam Pavel     Střídačka: Adensam Jan, Adensam Petr, Břenek
17.
  N. Ves - Klikov
10.5
17:00
SO
1:1
Bielek J.
Základní sestava:Musil- Candra,Kubát, Bielek J., Viola- Harazim, Tuscher ,Adensam Petr, Plch,- Bielek M., Adensam Jan     Střídačka: Beníšek
18.
  Lodhéřov - N. Ves
17.5
17:00
SO
3:2
Plch, Adensam Pa.
Základní sestava:Musil- Candra,Kubát, Novotný, Viola- Harazim, Tuscher ,Adensam Petr - Mikl- Bielek M., Adensam Pavel     Střídačka: Adensam Jan, Plch, Trmal
19.
  N. Ves - Stráž
24.5
17:00
SO
6:0
3 Bielek M., 2 Adensam Pa., Mikl
Základní sestava:Průša- Candra,Kubát, Novotný, Viola- Harazim, Tuscher ,Beníšek - Mikl- Bielek M., Adensam Pavel     Střídačka: Adensam Jan, Plch, Trmal
20.
  Lásenice - N. Ves
7.6
17:00
SO
1:2
Mikl, Průša (11)
Základní sestava:Průša- Candra,Kubát, Novotný, Harazim- Troják, Tuscher ,Starý - Mikl- Bielek M., Adensam Pavel     Střídačka: Adensam Jan, Trmal
21.
  N. Ves - Rapšach
14.6
17:00
SO
2:2
Adensam Pa., Bielek M.
Základní sestava:Průša- Candra,Kubát, Novotný, Viola- Starý, Tuscher. ,Adensam Petr - Mikl- Trmal, Adensam Pavel     Střídačka: Bielek M., Troják, Plch
22.
  Majdalena - N. Ves
21.6
17:00
SO
2:0
-
Základní sestava:Musil- Candra,Kubát, Novotný, Adensam Petr- Troják, Tuscher ,Plch - Mikl- Adensam Jan, Adensam Pavel     Střídačka: Bielek M., Břenek