wz

Facebook

Navštivte nás také na Facebooku!

Už víte odkud jsme? Stále nevíte jak nás kontaktovat?

Vyhledávání





Hledáte něco a nemůžete to najít? Zkuste to níže.

ROZPIS OKRESNÍ SOUTĚŽE - SEZÓNA 2008/2009

Kolo
  Domácí - Hosté
Datum
Čas
Den
Výsledek
Branky
1.
  Plavsko - N. Ves
17.8
16:00
Ne
6:1
Adensam Pa.
Základní sestava:Musil- Harazim,Kubát, Mikl, Viola- Kopecký, Tuscher ,Bielek M.,Plch- Trmal, Adensam Pavel     Střídačka: Bielek J., Adensam Jan, Adensam Petr
2.
  N. Ves - Velenice B
23.8
17:00
SO
3:1
2 Mikl, Tuscher
Základní sestava:Průša- Beníšek,Kubát, Candra, Adensam Petr- Harazim, Tuscher ,Košumberský,Mikl- Trmal, Adensam Pavel     Střídačka: Kopecký, Adensam Jan
3.
  K. Řečice B - N. Ves
31.8
16:00
NE
11:1
Kopecký
Základní sestava:Musil- Bielek J.,Kubát, Candra, Adensam Petr- Kopecký, Ríša T. ,Adensam Jan,Mikl- Trmal, Břenek     Střídačka: Troják, Průša
4.
  N. Ves - H. Žďár
6.9
17:00
SO
2:11
2 Košumberský
Základní sestava:Průša- Beníšek, Novotný, Mikl, Candra- Kopecký, Košumberský ,Harazim ,Troják- Trmal, Bielek M.     Střídačka: Kubát, Břenek, Plch
5.
  Staňkov - N. Ves
13.9
17:00
SO
3:1
Trmal
Základní sestava:Musil- Břenek,Kubát, Mikl, Bielek J.,- Kopecký, Košumberský ,Harazim,Candra- Trmal, Bielek M.     Střídačka: Troják, Plch, Adensam Petr
6.
  Chlum B - N. Ves
21.9
16:30
NE
3:1
Bielek M.
Průša- Břenek,Viola, Mikl, Bielek J.,- Kopecký, Košumberský ,Adensam Petr,Candra- Trmal, Bielek M     Střídačka: Troják, Kubát
7.
  N. Ves - Lodhéřov
27.9
16:30
SO
3:4
Košumberský, Kopecký, Bielek M.
Základní sestava:Průša- Břenek ,Viola , Mikl, Beníšek,- Kopecký, Košumberský ,Tuscher - Bielek J., Trmal, Bielek M.     Střídačka: Adensam Jan, Kubát, Adensam Petr
8.
  Lásenice - N. Ves
4.10
16:00
SO
2:1
Bielek M.
Základní sestava:Plch- Bielek J.,Viola , Břenek, Kubát - Candra, Adensam Petr, Tuscher,Harazim - Trmal, Bielek M.     Střídačka: Adensam Jan, Troják
9.
  N. Ves - Rapšach
11.10
16:00
SO
1:1
Košumberský (11)
Základní sestava:Musil- Beníšek,Viola , Břenek, Adensam Pavel - Troják, Košumberský, Tuscher,Harazim - Trmal, Bielek M.     Střídačka: Candra, Bielek J.
10.
  Majdalena - N. Ves
18.10
15:30
SO
0:1
Adensam Pa.
Základní sestava:Musil- Mikl,Candra , Břenek, Kubát - Troják, Tuscher,Harazim, Adensam Jan - Adensam Pavel,Bielek M.     Střídačka: Trmal, Stary
11.
  N. Ves - Břilice
25.10
14:30
SO
3:0
Harazim, Trmal , Kopecký
Základní sestava:Průša- Mikl, Viola , Beníšek , Kubát - Troják, Tuscher, Harazim, Candra - Trmal ,Bielek M.     Střídačka: Adensam Jan,Kopecký,Bielek J.
12.
 N. Ves - Plavsko
1.11
14:00
SO
4:0
2 Bielek M., Trmal , Harazim
Základní sestava:Průša- Mikl,Viola , Beníšek , Břenek - Troják, Tuscher, Košumberský, Candra - Trmal ,Bielek M.     Střídačka: Adensam Pavel, Kubát, Harazim
13.
  Velenice B - N. Ves
11.4
16:30
SO
1:1
Košumberský (11)
Musil- Mikl, Kubát , Břenek , Viola - Harazim, Tuscher, Košumberský, Candra - Trmal ,Troják     Střídačka: Adensam Pavel, Beníšek, Plch
14.
  N. Ves - K. Řečice B
18.4
17:00
SO
6:2
3 Trmal, 2 Tuscher, Harazím
Základní sestava:Musil- Mikl, Beníšek , Břenek , Candra - Harazim, Tuscher, Košumberský, Plch - Trmal ,Adensam Jan     Střídačka: Kubát, Bielek J.
15.
  H. Žďár - N. Ves
25.4
17:00
SO
7:2
Trmal, Košumberský
Základní sestava:Průša- Mikl, Adensam Pavel , Břenek , Viola - Kopecký, Candra , Košumberský, Plch - Trmal ,Harazím     Střídačka: Adensam Jan, Bielek J.
16.
  N. Ves - Staňkov
2.5
17:00
SO
0:1
-
Základní sestava:Musil- Mikl, Adensam Pavel , Břenek , Kubát - Tuscher, Harazim , Košumberský, Plch - Trmal ,Adensam Jan     Střídačka: Adensam Petr, Candra, Viola
17.
  N. Ves - Chlum B
9.5
17:00
SO
4:0
2 Harazím, Trmal, Adensam Jan
Základní sestava:Musil- Kubát, Beníšek , Candra , Viola - Mikl, Harazim , Troják, Plch - Trmal,Adensam Pavel     Střídačka: Adensam Jan, Břenek, Bielek J.
18.
  Lodhéřov - N. Ves
16.5
17:00
SO
2:2
Candra, Kopecký
Základní sestava:Musil- Kubát, Mikl , Břenek , Viola - Tuscher, Candra , Plch, - Harazím, Trmal, Adensam Pavel     Střídačka: Kopecký, Bielek M., Bielek J.
19.
  N. Ves - Lásenice
23.5
17:00
SO
3:4
Harazím, Adensam Pavel, Košumberský
Základní sestava:Musil- Kubát, Mikl , Břenek , Beníšek - Košumberský, Candra , Plch, - Harazím, Adensam Jan, Adensam Pavel     Střídačka: Viola, Bielek M., Troják
20.
  Rapšach - N. Ves
30.5
17:00
SO
5:1
vlastní
Základní sestava:Musil- Kubát, Mikl , Břenek , Viola - Tuscher, Košumberský , Troják - Plch, Trmal, Adensam Pavel     Střídačka: Beníšek, Candra, Adensam Jan
21.
  N. Ves - Majdalena
6.6
17:00
SO
0:3
-
Základní sestava:Průša- Beníšek, Mikl , Břenek , Viola - Tuscher, Harazím, Troják - Bielek M., Trmal , Adensam Pavel     Střídačka: Plch, Kubát, Adensam Jan
22.
  Břilice - N. Ves
13.6
17:00
SO
2:2
2 Košumberský
Základní sestava:Musil- Candra, Mikl , Kubát , Viola - Plch, Harazím, Košumberský - Bielek M., Trmal , Adensam Pavel     Střídačka: Kopecký, Troják, Břenek