wz

Facebook

Navštivte nás také na Facebooku!

Už víte odkud jsme? Stále nevíte jak nás kontaktovat?

Vyhledávání





Hledáte něco a nemůžete to najít? Zkuste to níže.

ROZPIS OKRESNÍ SOUTĚŽE - SEZÓNA 2009/2010

Kolo
  Domácí - Hosté
Datum
Čas
Den
Výsledek
Branky
1.
  N. Ves - Majdalena
22.8
17:00
SO
3:3
Bielek M., Mikl, Adensam Pa.
Základní sestava: Musil- Mikl, Břenek, Candra, Viola - Košumberský, Beníšek, Tuscher - Tetík, Adensam Pavel, Bielek M.     Střídačka: Plch, Adensam Petr, Harazím
2.
  Lásenice - N. Ves
29.8
17:00
SO
1:3
Harazím, Adensam Pa., Tuscher
Základní sestava: Musil- Mikl, Břenek, Adensam Petr, Kubát - Candra, Adensam Jan, Tuscher - Šmíd, Adensam Pavel, Harazím     Střídačka: Plch, Tetík, Berit
3.
  N. Ves - Lodhéřov
5.9
17:00
SO
0:3
-
Základní sestava: Musil- Mikl, Břenek, Adensam Petr, Beníšek - Košumberský, Harazím, Tuscher - Tetík, Adensam Pavel, Trmal     Střídačka: Bielek M., Šmíd, Berit
4.
  K. Řečice B - N. Ves
13.9
16:00
NE
2:1
Trmal
Základní sestava: Musil- Mikl, Candra, Viola, Beníšek - Košumberský, Harazím, Tuscher - Šmíd, Bielek M., Trmal     Střídačka: Břenek, Tetík, Kubát
5.
  N. Ves - Břilice
19.9
16:30
SO
4:3
Adensam Pa., Bielek M., 2 Tuscher
Základní sestava: Musil- Mikl, Candra, Břenek, Beníšek - Košumberský, Plch, Adensam Petr - Tuscher, Bielek M., Adensam Pavel     Střídačka: Kubát, Tetík, Šmíd
6.
  Rapšach - N. Ves
26.9
16:30
SO
2:3
Košumberský, Šmíd, Tuscher
Základní sestava: Musil- Mikl, Adensam Petr, Břenek, Beníšek - Košumberský, Plch, Harazím - Tuscher- Bielek M., Adensam Pavel     Střídačka: Kubát, Candra, Šmíd
7.
  N. Ves - Chlum B
3.10
16:00
SO
3:0
Mikl, 2 Bielek M.
Základní sestava: Musil- Mikl, Kubát, Břenek, Beníšek - Candra, Bielek J., Harazím - Bielek M.- Tetík, Adensam Jan     Střídačka: Šmíd, Adensam Petr
8.
  Velenice B - N. Ves
11.10
16:00
NE
3:3
Harazím, 2 Bielek M.
Základní sestava: Musil- Mikl, Adensam Petr, Břenek, Beníšek - Candra, Košumberský, Harazím - Tuscher- Bielek M., Šmíd     Střídačka: Kubát, Plch, Tetík
9.
  N. Ves - Plavsko
17.10
15:00
SO
2:2
Trmal, Kubát
Základní sestava: Musil- Mikl, Kubát, Břenek, Beníšek - Candra, Košumberský, Harazím - Adensam Jan, Trmal, Šmíd     Střídačka: Bielek J.
10.
  H. Žďár - N. Ves
24.10
14:30
SO
3:1
Bielek M.
Základní sestava: Musil- Mikl, Kubát, Břenek, Adensam Petr - Candra, Košumberský, Harazím - Plch- Bielek M., Šmíd     Střídačka: Bielek J., Adensam Jan
11.
  N. Ves - Buk
31.10
14:00
SO
2:0
Trmal, Bielek M.
Základní sestava: Musil- Mikl, Beníšek, Břenek, Adensam Petr - Candra, Košumberský, Harazím - Trmal, Bielek M., Šmíd     Střídačka: Tetík, Kubát
12.
 Majdalena - N. Ves
8.11
14:00
NE
2:1
Bielek M.
Základní sestava: Musil- Mikl, Beníšek, Břenek, Adensam Petr - Candra, Tuscher, Harazím - Adensam Jan, Bielek M., Šmíd     Střídačka: Kubát, Trmal
22.
  Buk - N. Ves
10.4
17:00
SO
1:2
Bielek M., Tuscher
Základní sestava: Musil- Adensam Pavel, Beníšek, Břenek, Candra - Plch, Tuscher, Harazím - Tetík, Bielek M., Trmal     Střídačka: Kubát, Adensam Jan, Bielek J.
13.
  N. Ves - Lásenice
17.4
17:00
SO
3:3
3 Trmal
Základní sestava: Plch- Adensam Pavel, Bielek J., Kubát, Candra - Adensam Petr, Tuscher, Harazím, Bielek M. - Tetík, Trmal     Střídačka: Šmíd, Adensam Jan, Viola
14.
  Lodhéřov - N. Ves
24.4
17:00
SO
1:0
-
Základní sestava: Musil- Břenek, Bielek J., Viola, Candra - Adensam Petr, Tuscher, Harazím, Bielek M. - Šmíd, Trmal     Střídačka: Tetík, Adensam Jan
15.
  N. Ves - K. Řečice B
2.5
16:00
NE
1:2
Bielek M.
Základní sestava: Musil- Břenek, Beníšek, Adensam Pavel, Candra - Plch, Tuscher, Harazím,- Bielek M., Šmíd, Tetík     Střídačka: Adensam Petr, Košumberský, Tomáš Mikušak
16.
  Břilice - N. Ves
8.5
17:00
SO
0:3
Harazím, Adensam Pa., Tuscher
Základní sestava: Musil- Břenek, Beníšek, Viola, Candra - Bielek, Tuscher, Harazím,- Adensam Jan, Šmíd, Adensam Pavel     Střídačka: Bielek J., Trmal, Tomáš Mikušak
17.
  N. Ves - Rapšach
15.5
17:00
SO
1:0
Tuscher
Základní sestava: Musil- Břenek, Beníšek, Adensam Petr, Candra - Bielek M., Tuscher, Košumberský,- Trmal, Tetík, Adensam Pavel     Střídačka: Šmíd, Plch, Adensam Jan
18.
  Chlum B - N. Ves
23.5
17:00
SO
3:4
2 Adensam Pa., Tetík, Bielek M.
Základní sestava: Musil- Břenek, Beníšek, Adensam Petr, Candra - Šmíd, Tuscher, Harazím- Trmal, Bielek M., Adensam Pavel     Střídačka: Tetík, Viola, Adensam Jan
19.
  N. Ves - Velenice B
29.5
17:00
SO
1:0
Tetík
Základní sestava: Musil- Břenek, Beníšek, Adensam Petr, Candra - Bielek M., Tuscher, Harazím- Trmal, Tetík, Adensam Pavel     Střídačka: Šmíd
20.
  Plavsko - N. Ves
6.6
16:00
NE
2:2
2 Trmal
Základní sestava: Musil- Břenek, Košumberský, Kubát, Candra - Bielek M., Tuscher, Harazím- Trmal, Šmíd, Adensam Pavel     Střídačka: Tetík, Adensam Jan
21.
  N. Ves - H. Žďár
12.6
17:00
NE
3:2
Tetík, Košumberský, Trmal
Základní sestava: Musil- Candra, Beníšek, Břenek, Kubát - Tuscher, Košumberský, Harazím- Šmíd, Adensam Pavel, Tetík     Střídačka: Viola, Adensam Jan, Trmal