wz

Facebook

Navštivte nás také na Facebooku!

Už víte odkud jsme? Stále nevíte jak nás kontaktovat?

Vyhledávání





Hledáte něco a nemůžete to najít? Zkuste to níže.

ROZPIS OKRESNÍ SOUTĚŽE - SEZÓNA 2010/2011

Kolo
  Domácí - Hosté
Datum
Čas
Den
Výsledek
Branky
1.
  Řečice B - N. Ves
22.8
16:00
NE
8:0
-
Základní sestava: Musil- Adensam Pavel, Břenek, Candra, Viola - Kubát, Bielek M., Harazím, Tetík - Trmal, Adensam Jan     Střídačka:
2.
  Buk - N. Ves
28.8
17:00
SO
3:1
Bielek M.
Základní sestava: Musil- Bielek J., Břenek, Candra, Viola - Kubát, Šmíd, Harazím - Tetík, Adensam Jan, Bielek M.     Střídačka: Adensam Petr
3.
  N. Ves - Lásenice
4.9
17:00
SO
2:1
Bielek M., Trmal
Základní sestava: Musil- Beníšek, Břenek, Kubát, Viola - Bielek M., Košumberský, Adensam Petr - Tetík, Adensam Jan, Trmal     Střídačka: Bielek J., Javorský
4.
  Lodhéřov - N. Ves
11.9
17:00
SO
2:2
Bielek M., Trmal
Základní sestava: Musil- Bielek J., Břenek, Candra, Adensam Petr - Šmíd, Košumberský, Kubát - Tetík, Adensam Jan, Bielek M.     Střídačka: Trmal, Javorský
5.
  N. Ves - Stará Hlína
18.9
16:30
SO
1:1
Bielek M.
Základní sestava: Musil- Beníšek, Břenek, Candra, Kubát - Šmíd, Košumberský, Harazím - Tetík, Trmal, Bielek M.     Střídačka: Bielek J., Javorský
6.
  Břilice - N. Ves
26.9
16:30
NE
1:1
vlastní
Základní sestava: Musil- Bielek J., Břenek, Candra, Adensam Petr - Tuscher, Košumberský, Harazím - Tetík, Šmíd, Bielek M.     Střídačka: Trmal, Adensam Jan
7.
  N. Ves - Rapšach
2.10
16:00
SO
5:3
2 Trmal, Javorský, Tuscher, vlastní
Základní sestava: Musil- Šmíd, Břenek, Candra, Adensam Petr - Tuscher, Kubát, Javorský - Tetík, Adensam Jan, Bielek M.     Střídačka: Trmal, Adensam Pavel
8.
  Chlum B - N. Ves
10.10
16:00
NE
2:0
-
Základní sestava: Musil- Šmíd, Břenek, Candra, Javorský - Tuscher, Košumberský, Harazím - Adensam Pavel, Adensam Jan, Trmal     Střídačka: Tetík, Candra st.
9.
  N. Ves - Velenice
16.10
15:00
SO
2:1
Tetík, Bielek M.
Základní sestava: Musil- Beníšek, Břenek, Candra, Adensam Petr - Tuscher, Košumberský, Harazím - Šmíd, Bielek M., Tetík     Střídačka: Trmal, Adensam Jan, Javorský
10.
  Plavsko - N. Ves
24.10
16:00
NE
1:1
Tetík
Základní sestava: Musil- Adensam Pavel, Šmíd, Candra, Adensam Petr - Bielek M., Košumberský, Břenek - Adensam Jan, Trmal, Tetík     Střídačka: Javorský
11.
  N. Ves - Majdalena
30.10
14:00
SO
2:0
Tetík, Bielek M.
Základní sestava: Musil- Beníšek, Břenek, Candra, Kubát - Adensam Jan, Košumberský, Harazím - Bielek M., Šmíd, Tetík     Střídačka: Javorský
12.
  N. Ves - Řečice B
7.11
14:00
SO
2:1
2 Bielek M.
Základní sestava: Musil- Beníšek, Břenek, Candra, Kubát - Adensam Jan, Košumberský, Harazím - Bielek M., Šmíd, Trmal     Střídačka: Javorský, Viola, Tetík
13.
  N. Ves - Buk
16.4
17:00
SO
2:0
Šmíd, Kubát
Základní sestava: Musil- Beníšek, Břenek, Adensam Petr, Kubát - Bielek M., Tuscher, Harazím - Tetík, Šmíd, Adensam Pavel     Střídačka: Javorský, Viola, Adensam Jan
14.
  Lásenice - N. Ves
23.4
17:00
SO
2:3
Adensam Pavel (11), Šmíd, Javorský
Základní sestava: Musil- Adensam Pavel, Břenek, Adensam Petr, Kubát - Adensam Jan, Tuscher, Harazím - Tetík, Šmíd, Bielek M.     Střídačka: Javorský, Plch, Beníšek
15.
  N. Ves - Lodhéřov
30.4
17:00
SO
0:0
-
Základní sestava: Musil- Candra, Břenek, Beníšek, Adensam Petr - Bielek M., Tuscher, Harazím - Tetík, Adensam Pavel, Javorský     Střídačka: Bielek J., Plch, Viola
16.
  Stará Hlína - N. Ves
7.5
17:00
SO
5:0
-
Základní sestava: Musil- Viola, Břenek, Adensam Pavel, Adensam Petr - Adensam Jan, Bielek J., Harazím, Javorský - Tetík, Bielek M.     Střídačka: Plch
17.
  N. Ves - Břilice
14.5
17:00
SO
1:7
Adensam Pa.(11)
Základní sestava: Musil- Harazím, Břenek, Beníšek, Adensam Petr - Bielek M., Tuscher, Javorský - Trmal, Adensam Pavel,Šmíd     Střídačka: Tetík, Plch, Adensam Jan
18.
  Rapšach - N. Ves
21.5
17:00
SO
2:0
-
Základní sestava: Musil- Bielek J., Břenek, Adensam Pavel, Viola - Adensam Petr, Harazím, Javorský - Bielek M., Adensam Jan, Tetík     Střídačka: Candra st.
19.
  N. Ves - Chlum B
28.5
17:00
SO
2:2
Adensam Pavel (11), Bielek M.
Základní sestava: Musil- Javorský, Beníšek, Adensam Pavel, Viola - Bielek M., Harazím, Plch - Trmal, Adensam Jan, Tetík     Střídačka: Šmíd
20.
  Velenice B - N. Ves
5.6
17:00
SO
7:0
-
Základní sestava: Musil- Candra, Beníšek, Břenek, Viola - Adensam Jan, Tuscher, Adensam Petr - Bielek M. - Trmal, Šmíd     Střídačka: Javorský, Adensam Pavel, Tetík
21.
  N. Ves - Plavsko
11.6
17:00
SO
1:1
Šmíd
Základní sestava: Musil- Javorský, Adensam Pavel, Břenek, Adensam Petr - Adensam Jan, Tuscher, Harazim - Bielek M., Šmíd, Tetík     Střídačka: Trmal
22.
  Majdalena - N. Ves
19.6
17:00
NE
3:2
2 Adensam Pa.
Základní sestava: Musil- Candra, Beníšek, Břenek, Viola - Plch, Tuscher, Javorský - Bielek M., Adensam Pavel, Tetík     Střídačka: Candra st.