wz

Facebook

Navštivte nás také na Facebooku!

Už víte odkud jsme? Stále nevíte jak nás kontaktovat?

Vyhledávání





Hledáte něco a nemůžete to najít? Zkuste to níže.

ROZPIS OKRESNÍ SOUTĚŽE - SEZÓNA 2011/2012

Kolo
  Domácí - Hosté
Datum
Čas
Den
Výsledek
Branky
1.
  Velenice B - N. Ves
21.8
15:30
NE
3:0
-
Základní sestava: Musil- Beníšek, Břenek, Candra, Kubát - Adensam Petr, Troják, Harazím - Bielek M., Adensam Pavel, Tetík     Střídačka: Javorský, Plch, Viola
2.
  N. Ves - Lásenice
27.8
17:00
SO
1:2
Adensam Pavel
Základní sestava: Neuvedena     Střídačka: Neuvedena
3.
  Lodhéřov - N. Ves
3.9
17:00
SO
2:0
-
Základní sestava: Musil- Candra, Břenek, Kubát, Viola - Bielek M., Troják, Harazím, Adensam Jan - Tetík, Šmíd     Střídačka: Plch, Javorský
4.
  N. Ves - Chlum B
10.9
17:00
SO
7:1
3Šmíd, 2BielekM., Troják, Tetík
Základní sestava: Musil- Beníšek, Břenek, Adensam Jan, Adensam Petr - Troják, Košumberský, Harazím - Šmíd, Adensam Pavel, Bielek M.     Střídačka: Tetík, Plch, Candra st.
5.
  Buk - N. Ves
17.9
16:00
SO
0:0
-
Základní sestava: Musil- Javorský, Břenek, Candra, Kubát - Troják, Košumberský, Harazím - Šmíd, Tuscher, Bielek M.     Střídačka: Bielek J., Javorský
6.
  N. Ves - Rapšach
24.9
16:00
SO
2:4
Šmíd, Adensam Pa.
Základní sestava: Musil- Beníšek, Břenek, Candra, Javorský - Troják, Košumberský, Harazím - Šmíd, Haluška, Bielek M.     Střídačka: Adensam Jan, Adensam Pavel, Tetík
7.
  Halámky - N. Ves
2.10
15:30
NE
4:0
-
Základní sestava: Musil- Beníšek, Břenek, Candra, Javorský - Bielek M., Troják, Tuscher, Harazím - Haluška, Adensam Pavel     Střídačka: Kubát, Šmíd, Tetík
8.
  N. Ves - Stará Hlína
8.10
15:30
SO
1:6
Adensam Pa.
Základní sestava: Plch - Beníšek, Břenek, Candra, Javorský - Bielek M., Košumberský, Tuscher - Haluška, Adensam Pavel, Trmal     Střídačka: Viola, Bielek J.
9.
  Plavsko - N. Ves
16.10
16:00
NE
5:1
Tetík
Základní sestava: Musil- Kubát, Břenek, Candra, Javorský - Plch, Troják, Adensam Jan - Haluška, Trmal, Bielek M.     Střídačka: Tetík
10.
  N. Ves - Majdalena
22.10
15:00
SO
1:2
Kubát
Základní sestava: Musil- Kubát, Břenek, Candra, Beníšek - Harazím, Tuscher, Javorský - Haluška, Adensam Jan, Bielek M.     Střídačka: Tetík, Troják, Adensam Petr
11.
  Řečice B - N. Ves
30.10
16:00
NE
4:2
Haluška, Tuscher
Základní sestava: Musil- Adensam, Břenek, Košumberský, Javorský - Troják, Tuscher, Harazím - Haluška, Tetík, Bielek M.     Střídačka: -
12.
  N. Ves - Řečice B
7.4
16:30
SO
0:3
-
Základní sestava: Musil- Troják, Břenek, Adensam Jan, Harazím - Javorský, Košumberský, Tuscher - Haluška, Šmíd, Bielek M.     Střídačka: Trmal, Kubát, Beníšek
13.
  N. Ves - Velenice B
14.4
16:30
SO
1:2
Haluška
Základní sestava: Musil- Troják, Beníšek, Adensam Jan, Adensam Petr - Javorský, Košumberský,Harazím - Tuscher - Haluška, Bielek M.     Střídačka: Trmal, Adensam Pavel, Kubát
14.
  Lásenice - N. Ves
21.4
17:00
-SO
2:1
Šmíd
Základní sestava: Musil- Troják, Břenek, Kubát Jiří, Adensam Petr - Javorský, Košumberský,Harazím - Šmíd - Trmal, Tetík     Střídačka: Haluška, Adensam Jan, Viola
15.
  N. Ves - Lodhéřov
28.4
17:00
SO
1:2
Haluška
Základní sestava: Musil- Troják, Beníšek, Candra, Viola - Šmíd, Tuscher,Harazím - Bielek M., Trmal, Tetík     Střídačka: Haluška, Břenek, Adensam Jan
16.
  Chlum B - N. Ves
6.5
15:00
NE
1:1
Bielek M.
Základní sestava: Musil- Troják, Břenek, Kubát Jiří, Adensam Jan - Javorský, Tuscher, Šmíd - Bielek, Trmal, Haluška     Střídačka: Adensam Petr, Tetík, Ďibďák
17.
  N. Ves - Buk
12.5
17:00
SO
2:5
Trmal, Haluška
Základní sestava: Musil- Beníšek, Břenek, Candra, Adensam Jan - Troják, Košumberský, Šmíd - Bielek, Trmal, Haluška     Střídačka: Javorský, Kubát, Tetík
18.
  Rapšach - N. Ves
19.5
17:00
SO
5:0
-
Základní sestava: Musil- Troják, Břenek, Candra, Javorský - Bielek M., Košumberský, Harazím - Ďibďák, Trmal, Tetík     Střídačka: Šmíd, Plch
19.
  N. Ves - Halámky
26.5
17:00
SO
1:1
Tetík
Základní sestava: Musil- Beníšek, Břenek, Candra, Viola - Adensam Jan, Haluška, Bielek M., Javorský - Trmal, Tetík     Střídačka: Adensam Pavel
20.
  Stará Hlína - N. Ves
2.6
17:00
SO
9:0
-
Základní sestava: Plch - Troják, Břenek, Adensam Petr, Adensam Jan - Kubát, Šmíd, Trmal, Javorský - Adensam Pavel, Tetík     Střídačka: Bielek Michal
21.
  N. Ves - Plavsko
9.6
17:00
SO
2:0
Adensam Pa., Trmal
Základní sestava: Musil - Beníšek, Břenek, Candra Vladimír, Adensam Jan - Harazím, Troják, Bielek M., Javorský - Adensam Pavel, Trmal     Střídačka: Plch
22.
  Majdalena - N. Ves
17.6
17:00
NE
2:1
Tetík
Základní sestava: Musil - Adensam Pavel, Břenek, Candra Vladimír, Adensam Petr - Harazím, Troják, Tuscher, Plch - Bielek M., Tetík     Střídačka: Viola, Kubát, Bielek J.