wz

Facebook

Navštivte nás také na Facebooku!

Už víte odkud jsme? Stále nevíte jak nás kontaktovat?

Vyhledávání





Hledáte něco a nemůžete to najít? Zkuste to níže.

ROZPIS OKRESNÍ SOUTĚŽE - SEZÓNA 2012/2013

Kolo
  Domácí - Hosté
Datum
Čas
Den
Výsledek
Branky
1.
  Lodhéřov - N. Ves
28.9
17:00
PA
3:1
Dibďák
Základní sestava: Musil - Candra, Břenek, Bumba, Adensam Jan - Harazím, Tuscher, Troják, Javorský - Bielek M., Šmíd     Střídačka: Dibďák, Adensam Petr
2.
  Velenice B - N. Ves
2.9
17:00
NE
1:1
Trmal
Základní sestava: Musil - Candra, Břenek, Bumba, Adensam Jan - Bielek M., Troják, Košumberský, Harazím - Tetík, Šmíd     Střídačka: Trmal, Adensam Petr, Adensam Pavel
3.
  N. Ves - Řečice B
8.9
17:00
SO
2:2
Tetík, Šmíd
Základní sestava: Musil - Adensam Jan, Břenek, Bumba, Adensam Petr - Bielek M., Troják, Košumberský, Javorský - Tetík, Šmíd     Střídačka: Trmal, Dibďák
4.
  Buk - N. Ves
15.9
16:30
SO
5:0
-
Základní sestava: Musil - Candra, Břenek, Šmíd, Adensam Jan - Bielek M., Harazím, Košumberský, Plch - Tetík, Trmal     Střídačka: Troják, Bumba
5.
  N. Ves - Chlum B
22.9
16:30
SO
3:2
2 Tuscher, Troják
Základní sestava: Musil - Candra, Břenek, Bumba, Harazím - Troják, Tuscher, Košumberský, Bielek M. - Tetík, Šmíd     Střídačka: Trmal
6.
  Deštná - N. Ves
30.9
15:30
NE
10:1
Harazím
Základní sestava: Musil - Candra, Břenek, Bielek J., Bumba, Adensam Jan - Harazím, Košumberský, Šmíd, Javorský - Bielek M.     Střídačka: Candra st.
7.
  N. Ves - Rapšach
6.10
16:00
SO
1:1
Košumberský
Základní sestava: Musil - Adensam Jan, Břenek, Troják, Harazím - Javorský, Košumberský, Bumba, Bielek M. - Tetík, Šmíd     Střídačka: Adensam Petr, Dibďák
8.
  Halámky - N. Ves
14.10
15:30
NE
6:1
Bielek M.
Základní sestava: Musil - Harazím, Břenek, Troják, Adensam Petr - Javorský, Košumberský, Bumba, Tuscher - Bielek M., Šmíd     Střídačka: Dibďák, Tetík
9.
  N. Ves - Lásenice
20.10
15:30
SO
2:3
Bielek M., Šmíd
Základní sestava: Musil - Adensam Jan, Břenek, Troják, Harazím - Tetík, Košumberský, Bumba, Javorský - Bielek M., Šmíd     Střídačka: Tuscher, Adensam Petr
10.
  Plavsko - N. Ves
28.10
16:00
NE
4:0
-
Základní sestava: Musil - Candra, Břenek, Troják, Adensam Jan - Harazím, Košumberský, Adensam Petr - Javorská, Bumba, Šmíd     Střídačka: Viola, Dibďák
11.
  N. Ves - Majdalena
3.11
14:00
SO
0:1
-
Základní sestava: Musil - Candra, Beníšek, Břenek, Adensam Jan - Harazím, Troják, Adensam Petr - Bielek M., Bumba, Šmíd     Střídačka: Viola, Javorský, Dibďák
12.
  N. Ves - Lodhéřov
8.5
16:00
SO
1:2
Tetík
Základní sestava: Musil - Candra, Adensam Pavel, Břenek, Adensam Petr - Bumba, Košumberský, Harazím - Bielek M., Šmíd, Tetík     Střídačka: Dibďák, Adensam Jan
13.
  N. Ves - Velenice B
13.4
16:30
SO
2:2
2 Tetík
Základní sestava: Musil - Candra, Adensam Pavel, Břenek, Adensam Jan - Harazím, Troják, Košumberský, Bielek M. -, Bumba, Tetík     Střídačka: Kubát, Šmíd
14.
  Řečice B - N. Ves
21.4
16:00
NE
4:0
-
Základní sestava: Musil - Candra, Adensam Pavel, Břenek, Adensam Jan - Harazím, Šmíd, Košumberský, Bielek M. - Bumba, Tetík     Střídačka: Kubát, Adensam Petr
15.
  N. Ves - Buk
27.4
17:00
SO
2:2
Bielek M., Adensam Pa.(11)
Základní sestava: Musil - Candra, Adensam Pavel, Břenek, Adensam Jan - Bumba, Troják, Harazím, Šmíd - Bielek M., Tetík     Střídačka: Kubát, Adensam Petr
16.
  Chlum B - N. Ves
4.5
15:00
SO
2:0
-
Základní sestava: Musil - Candra, Adensam Pavel, Břenek, Adensam Petr - Bumba, Troják, Košumberský, Šmíd - Bielek M., Tetík     Střídačka: Dibďák
17.
  N. Ves - Deštná
11.5
17:00
SO
6:4
3 Tetík, Košumberský, Harazím, Šmíd
Základní sestava: Plch - Candra, Adensam Pavel, Břenek, Adensam Jan - Bumba, Košumberský, Harazím, Šmíd - Bielek M., Tetík     Střídačka: Candra st.
18.
  Rapšach - N. Ves
18.5
17:00
SO
1:1
Dibďák
Základní sestava: Musil - Candra, Adensam Pavel, Břenek, Adensam Jan - Bielek M., Košumberský, Šmíd, Plch - Dibďák, Tetík     Střídačka: Plch
19.
  N. Ves - Halamky
25.5
17:00
SO
0:4
-
Základní sestava: Musil - Kubát, Břenek, Adensam Pa., Adensam Petr - Bielek M., Košumberský, Harazím, Troják - Tetík, Dibďák     Střídačka: Adensam Jan
20.
  Lásenice - N. Ves
1.6
17:00
SO
3:0
-
Základní sestava: Musil - Candra, Břenek, Adensam Pa., Adensam Petr - Troják, Košumberský, Harazím, Šmíd - Tetík, Dibďák     Střídačka: Bielek M.
21.
  Plavsko - N. Ves
8.6
16:00
NE
4:2
Tetík, Adensam Pa.
Základní sestava: Musil - Candra, Břenek, Adensam Pa., Adensam Petr - Dibďák, Košumberský, Harazím, Šmíd - Tetík, Bielek M.     Střídačka:
22.
  Majdalena - N. Ves
15.6
15:30
SO
0:3
Šmíd, Tetík, Harazím
Základní sestava: Musil - Adensam Jan, Břenek, Adensam Pa., Adensam Petr - Bielek M., Troják, Harazím, Šmíd - Tetík, Dibďák     Střídačka: