ROZPIS OKRESNÍ SOUTĚŽE - SEZÓNA 2013/2014
Kolo
|
Domácí - Hosté
|
Datum
|
Čas
|
Den
|
Výsledek
|
Branky
|
1.
|
N. Ves - K. Řečice B
|
24.8
|
17:00
|
SO
|
1:3
|
Adensam Pavel
|
Základní sestava: Musil - Candra, Adensam Pavel, Troják, Adensam Jan - Harazím, Šmíd, Košumberský, Javorský - Tetík, Bumba
Střídačka: Macho
| ||||||
2.
|
Buk - N. Ves
|
31.8
|
17:00
|
SO
|
0:2
|
Bielek M., Harazím
|
Základní sestava: Musil - Candra, Adensam Pavel, Břenek, Adensam Petr - Bumba, Troják, Harazím, Javorský - Bielek M., Šmíd
Střídačka: Kolafa, Plch, Macho
| ||||||
3.
|
N. Ves - Lásenice
|
7.9
|
17:00
|
SO
|
2:3
|
Adensam Petr, Adensam Pa.
|
Základní sestava: Musil - Candra, Adensam Pavel, Břenek, Adensam Petr - Bumba, Košumberský, Harazím, Javorský - Bielek M., Tetík
Střídačka: Škerlecz, Dibďák
| ||||||
4.
|
Deštná - N. Ves
|
15.9
|
15:30
|
NE
|
6:2
|
Tetík, Harazím
|
Základní sestava: Musil - Bumba, Adensam Pavel, Břenek, Troják - Dibďák, Košumberský, Harazím, Javorský - Bielek M., Tetík
Střídačka: Kubát, Macho
| ||||||
5.
|
N. Ves - Rapšach
|
21.9
|
16:30
|
SO
|
0:3
|
|
Základní sestava: Musil - Bumba, Adensam Pavel, Břenek, Candra - Šmíd, Košumberský, Troják, Javorský - Bielek M., Tetík
Střídačka: Škerlecz, Dibďák
| ||||||
6.
|
Staňkov - N. Ves
|
28.9
|
16:30
|
SO
|
2:4
|
Kolafa (11), 2 Košumberský, Tetík
|
Základní sestava: Musil - Bumba, Bielek J., Břenek, Candra - Bielek M., Košumberský, Harazím, Javorský - Kolafa, Tetík
Střídačka:
| ||||||
7.
|
N. Ves -Majdalena
|
5.10
|
16:00
|
SO
|
4:4
|
Bumba, Tetík, Kolafa, Harazím
|
Základní sestava: Musil - Bumba, Adensam Pavel, Břenek, Candra - Bielek M., Košumberský, Harazím, Javorský - Kolafa, Tetík
Střídačka: Troják, Adensam Petr, Dibďák
| ||||||
8.
|
Plavsko - N. Ves
|
13.10
|
16:00
|
NE
|
4:3
|
Bielek M., Kolafa, Šmíd
|
Základní sestava: Musil - Bumba, Adensam Pavel, Břenek, Candra - Šmíd, Košumberský, Harazím, Javorský - Kolafa, Bielek M.
Střídačka: Adensam Petr
| ||||||
9.
|
N. Ves - Lodhéřov
|
19.10
|
15:30
|
SO
|
4:0
|
2 Kolafa, Tetík, Bumba
|
Základní sestava: Musil - Bumba, Košumberský, Břenek, Candra - Šmíd, Harazím, Javorský - Tetík, Kolafa, Bielek M.
Střídačka: Adensam Petr
| ||||||
10.
|
N. Ves - Velenice B
|
26.10
|
14:30
|
SO
|
2:1
|
Harazím, Kolafa
|
Základní sestava: Musil - Bumba, Košumberský, Břenek, Candra - Šmíd, Harazím, Adensam Petr - Tetík, Kolafa, Bielek M.
Střídačka: Javorský, Adensam Pavel, Dibďák
| ||||||
11.
|
Chlum B - N. Ves
|
3.11
|
15:00
|
NE
|
0:0
|
|
Základní sestava: Musil - Bumba, Košumberský, Břenek, Candra - Javorský, Harazím, Adensam Petr - Kolafa, Adensam Pavel, Bielek M.
Střídačka: Tetík, Dibďák
| ||||||
12.
|
K. Řečice B - N. Ves
|
10.11
|
14:00
|
NE
|
2:1
|
Kolafa
|
Základní sestava: Musil - Candra, Košumberský, Břenek, Kubát - Bielek M., Harazím, Adensam Petr - Kolafa, Adensam Pavel, Dibďák
Střídačka: Javorský
| ||||||
13.
|
N. Ves - Buk
|
12.4
|
16:30
|
SO
|
1:0
|
Harazím
|
Základní sestava: Musil - Bumba, Košumberský, Břenek P., Candra - Bielek M., Harazím, Břenek M., Javorský - Kolafa, Tetík
Střídačka: Kubát
| ||||||
14.
|
Lásenice - N. Ves
|
19.4
|
17:00
|
SO
|
3:0
|
|
Základní sestava: Musil - Bumba, Košumberský, Břenek P., Candra - Bielek M., Harazím, Břenek M., Javorský - Kolafa, Tetík
Střídačka: Dibďák, Adensam Pavel, Kubát
| ||||||
15.
|
N. Ves - Deštná
|
26.4
|
17:00
|
SO
|
7:4
|
3 Adensam Pa., 2 Tetík, 2 Bielek M.
|
Základní sestava: Musil - Bumba, Adensam Pavel, Břenek P., Candra - Bielek M., Troják, Šmíd, Javorský Zdeněk - Dibďák, Tetík
Střídačka: Škerlecz, Adensam Jan, Javorský Pavel
| ||||||
16.
|
Rapšach - N. Ves
|
3.5
|
17:00
|
SO
|
1:0
|
|
Základní sestava: Musil - Bumba, Košumberský, Břenek P., Candra - Břenek M., Harazím, Bielek M., Javorský Z. - Adensam Pavel, Tetík
Střídačka: Šmíd
| ||||||
17.
|
N. Ves - Staňkov
|
10.5
|
17:00
|
SO
|
2:3
|
Kolafa, Harazím
|
Základní sestava: Musil - Bumba, Košumberský, Břenek P., Troják - Bielek M., Harazím, Šmíd, Javorský Z. - Kolafa, Tetík
Střídačka: Candra, Adensam Pavel, Adensam Jan
| ||||||
18.
|
Majdalena - N. Ves
|
18.5
|
17:00
|
NE
|
3:4
|
2 Tetík, Kolafa, Šmíd
|
Základní sestava: Javorský P. - Adensam Jan, Košumberský, Břenek P., Candra - Bumba, Harazím, Bielek M. - Kolafa, Tetík, Šmíd
Střídačka:
| ||||||
19.
|
N. Ves - Plavsko
|
24.5
|
17:00
|
SO
|
3:4
|
Adensam Pavel, Tetík, Kolafa
|
Základní sestava: Musil - Bumba, Košumberský, Břenek P., Candra - Bielek M., Harazím, Javorský - Šmíd, Adensam Pavel, Tetík
Střídačka: Kolafa
| ||||||
20.
|
Lodhéřov - N. Ves
|
31.5
|
17:00
|
SO
|
3:1
|
Adensam Pavel z pen.
|
Základní sestava: Musil - Bumba, Adensam Pavel, Břenek P., Candra - Adensam Jan, Harazím, Javorský - Šmíd, Kolafa, Bielek M.
Střídačka: Javorský Pavel
| ||||||
21.
|
Velenice B - N. Ves
|
7.6
|
17:00
|
SO
|
4:1
|
Kolafa
|
Základní sestava: Musil - Bumba, Košumberský, Břenek P., Candra - Bielek M., Harazím, Javorský - Šmíd, Kolafa, Tetík
Střídačka: Troják, Adensam Petr, Adensam Pavel, Javorský Pavel
| ||||||
22.
|
N. Ves - Chlum B
|
14.6
|
17:00
|
SO
|
6:2
|
3 Kolafa, Adensam Pa., Tetík, Košumberský
|
Základní sestava: Javorký P. - Candra, Košumberský, Břenek P., Javorský - Bielek M., Harazím, Břenek M. - Kolafa, Adensam Pavel, Tetík
Střídačka: Šmíd
|