wz

Facebook

Navštivte nás také na Facebooku!

Už víte odkud jsme? Stále nevíte jak nás kontaktovat?

Vyhledávání





Hledáte něco a nemůžete to najít? Zkuste to níže.

ROZPIS OKRESNÍ SOUTĚŽE - SEZÓNA 2013/2014

Kolo
  Domácí - Hosté
Datum
Čas
Den
Výsledek
Branky
1.
  N. Ves - K. Řečice B
24.8
17:00
SO
1:3
Adensam Pavel
Základní sestava: Musil - Candra, Adensam Pavel, Troják, Adensam Jan - Harazím, Šmíd, Košumberský, Javorský - Tetík, Bumba     Střídačka: Macho
2.
  Buk - N. Ves
31.8
17:00
SO
0:2
Bielek M., Harazím
Základní sestava: Musil - Candra, Adensam Pavel, Břenek, Adensam Petr - Bumba, Troják, Harazím, Javorský - Bielek M., Šmíd     Střídačka: Kolafa, Plch, Macho
3.
  N. Ves - Lásenice
7.9
17:00
SO
2:3
Adensam Petr, Adensam Pa.
Základní sestava: Musil - Candra, Adensam Pavel, Břenek, Adensam Petr - Bumba, Košumberský, Harazím, Javorský - Bielek M., Tetík     Střídačka: Škerlecz, Dibďák
4.
  Deštná - N. Ves
15.9
15:30
NE
6:2
Tetík, Harazím
Základní sestava: Musil - Bumba, Adensam Pavel, Břenek, Troják - Dibďák, Košumberský, Harazím, Javorský - Bielek M., Tetík     Střídačka: Kubát, Macho
5.
  N. Ves - Rapšach
21.9
16:30
SO
0:3
Základní sestava: Musil - Bumba, Adensam Pavel, Břenek, Candra - Šmíd, Košumberský, Troják, Javorský - Bielek M., Tetík     Střídačka: Škerlecz, Dibďák
6.
  Staňkov - N. Ves
28.9
16:30
SO
2:4
Kolafa (11), 2 Košumberský, Tetík
Základní sestava: Musil - Bumba, Bielek J., Břenek, Candra - Bielek M., Košumberský, Harazím, Javorský - Kolafa, Tetík     Střídačka:
7.
  N. Ves -Majdalena
5.10
16:00
SO
4:4
Bumba, Tetík, Kolafa, Harazím
Základní sestava: Musil - Bumba, Adensam Pavel, Břenek, Candra - Bielek M., Košumberský, Harazím, Javorský - Kolafa, Tetík     Střídačka: Troják, Adensam Petr, Dibďák
8.
  Plavsko - N. Ves
13.10
16:00
NE
4:3
Bielek M., Kolafa, Šmíd
Základní sestava: Musil - Bumba, Adensam Pavel, Břenek, Candra - Šmíd, Košumberský, Harazím, Javorský - Kolafa, Bielek M.     Střídačka: Adensam Petr
9.
  N. Ves - Lodhéřov
19.10
15:30
SO
4:0
2 Kolafa, Tetík, Bumba
Základní sestava: Musil - Bumba, Košumberský, Břenek, Candra - Šmíd, Harazím, Javorský - Tetík, Kolafa, Bielek M.     Střídačka: Adensam Petr
10.
  N. Ves - Velenice B
26.10
14:30
SO
2:1
Harazím, Kolafa
Základní sestava: Musil - Bumba, Košumberský, Břenek, Candra - Šmíd, Harazím, Adensam Petr - Tetík, Kolafa, Bielek M.     Střídačka: Javorský, Adensam Pavel, Dibďák
11.
  Chlum B - N. Ves
3.11
15:00
NE
0:0
Základní sestava: Musil - Bumba, Košumberský, Břenek, Candra - Javorský, Harazím, Adensam Petr - Kolafa, Adensam Pavel, Bielek M.     Střídačka: Tetík, Dibďák
12.
  K. Řečice B - N. Ves
10.11
14:00
NE
2:1
Kolafa
Základní sestava: Musil - Candra, Košumberský, Břenek, Kubát - Bielek M., Harazím, Adensam Petr - Kolafa, Adensam Pavel, Dibďák     Střídačka: Javorský
13.
  N. Ves - Buk
12.4
16:30
SO
1:0
Harazím
Základní sestava: Musil - Bumba, Košumberský, Břenek P., Candra - Bielek M., Harazím, Břenek M., Javorský - Kolafa, Tetík     Střídačka: Kubát
14.
  Lásenice - N. Ves
19.4
17:00
SO
3:0
Základní sestava: Musil - Bumba, Košumberský, Břenek P., Candra - Bielek M., Harazím, Břenek M., Javorský - Kolafa, Tetík     Střídačka: Dibďák, Adensam Pavel, Kubát
15.
  N. Ves - Deštná
26.4
17:00
SO
7:4
3 Adensam Pa., 2 Tetík, 2 Bielek M.
Základní sestava: Musil - Bumba, Adensam Pavel, Břenek P., Candra - Bielek M., Troják, Šmíd, Javorský Zdeněk - Dibďák, Tetík     Střídačka: Škerlecz, Adensam Jan, Javorský Pavel
16.
  Rapšach - N. Ves
3.5
17:00
SO
1:0
Základní sestava: Musil - Bumba, Košumberský, Břenek P., Candra - Břenek M., Harazím, Bielek M., Javorský Z. - Adensam Pavel, Tetík     Střídačka: Šmíd
17.
  N. Ves - Staňkov
10.5
17:00
SO
2:3
Kolafa, Harazím
Základní sestava: Musil - Bumba, Košumberský, Břenek P., Troják - Bielek M., Harazím, Šmíd, Javorský Z. - Kolafa, Tetík     Střídačka: Candra, Adensam Pavel, Adensam Jan
18.
  Majdalena - N. Ves
18.5
17:00
NE
3:4
2 Tetík, Kolafa, Šmíd
Základní sestava: Javorský P. - Adensam Jan, Košumberský, Břenek P., Candra - Bumba, Harazím, Bielek M. - Kolafa, Tetík, Šmíd     Střídačka:
19.
  N. Ves - Plavsko
24.5
17:00
SO
3:4
Adensam Pavel, Tetík, Kolafa
Základní sestava: Musil - Bumba, Košumberský, Břenek P., Candra - Bielek M., Harazím, Javorský - Šmíd, Adensam Pavel, Tetík     Střídačka: Kolafa
20.
  Lodhéřov - N. Ves
31.5
17:00
SO
3:1
Adensam Pavel z pen.
Základní sestava: Musil - Bumba, Adensam Pavel, Břenek P., Candra - Adensam Jan, Harazím, Javorský - Šmíd, Kolafa, Bielek M.     Střídačka: Javorský Pavel
21.
  Velenice B - N. Ves
7.6
17:00
SO
4:1
Kolafa
Základní sestava: Musil - Bumba, Košumberský, Břenek P., Candra - Bielek M., Harazím, Javorský - Šmíd, Kolafa, Tetík     Střídačka: Troják, Adensam Petr, Adensam Pavel, Javorský Pavel
22.
  N. Ves - Chlum B
14.6
17:00
SO
6:2
3 Kolafa, Adensam Pa., Tetík, Košumberský
Základní sestava: Javorký P. - Candra, Košumberský, Břenek P., Javorský - Bielek M., Harazím, Břenek M. - Kolafa, Adensam Pavel, Tetík     Střídačka: Šmíd