wz

Facebook

Navštivte nás také na Facebooku!

Už víte odkud jsme? Stále nevíte jak nás kontaktovat?

Vyhledávání





Hledáte něco a nemůžete to najít? Zkuste to níže.

ROZPIS OKRESNÍ SOUTĚŽE - SEZÓNA 2014/2015

Kolo
  Domácí - Hosté
Datum
Čas
Den
Výsledek
Branky
1.
  N. Ves - Horní Žďár
30.8
17:00
SO
0:2
Základní sestava: Musil - Candra, Adensam Pavel, Košumberský, Břenek P. - Bielek M., Harazím, Břenek M., Dibďák - Tetík, Kolafa     Střídačka: Plch
2.
  Buk - N. Ves
6.9
17:00
SO
2:3
Kolafa, 2 Tetík
Základní sestava: Musil - Bumba, Adensam Pavel, Košumberský, Candra - Břenek P., Harazím, Břenek M., Bielek M. - Tetík, Kolafa     Střídačka: Javorský P.
3.
  N. Ves - Lásenice
13.9
17:00
SO
1:1
Kolafa
Základní sestava: Musil - Bumba, Adensam Pavel, Košumberský, Candra - Javorský Z., Harazím, Břenek M., Břenek P. - Tetík, Bielek M.     Střídačka: Kolafa, Adensam Jan, Javorský P.
4.
  Deštná - N. Ves
21.9
15:00
NE
5:1
Břenek M.
Základní sestava: Musil - Candra, Adensam Pavel, Košumberský, Břenek P. - Bielek M., Harazím, Břenek M., Javorský Z.- Tetík, Dibďák     Střídačka: Kolafa, Javorský P.
5.
  N. Ves - Rapšach
28.9
15:00
NE
3:2
2 Trmal, Adensam Pa.(11)
Základní sestava: Musil - Bumba, Adensam Pavel, Košumberský, Břenek P. - Dibďák, Harazím, Břenek M., Bielek M. - Tetík, Trmal     Střídačka: Javorský Z., Javorský P.
6.
  Staňkov - N. Ves
5.10
10:30
NE
4:0
Základní sestava: Musil - Bumba, Adensam Pavel, Košumberský, Břenek P. - Dibďák, Harazím, Břenek M., Bielek M. - Tetík, Trmal     Střídačka: Javorský Z., Javorský P.
7.
  N. Ves -Lodhéřov
11.10
16:00
SO
1:2
Břenek M.
Základní sestava: Musil - Bumba, Adensam Pavel, Košumberský, Břenek P. - Bielek M., Harazím, Břenek M. - Tetík, Kolafa, Trmal     Střídačka: Dibďák
8.
  Plavsko - N. Ves
19.10
16:00
NE
2:0
Základní sestava: Musil - Bumba, Adensam Pavel, Košumberský, Candra - Dibďák, Bielek M., Břenek M., Břenek P. - Tetík, Trmal     Střídačka: Javorský Pavel
9.
  N. Ves - Velenice B
25.10
14:30
SO
2:1
2 Trmal
Základní sestava: Musil - Bumba, Adensam Pavel, Košumberský, Candra - Javorský, Harazím, Břenek M., Bielek M. - Kolafa, Trmal     Střídačka: Adensam Petr, Adensam Jan, Javorský Pavel
10.
  N. Ves - Majdalena
1.11
14:00
SO
2:1
Harazím, Trmal
Základní sestava: Musil - Bumba, Adensam Pavel, Košumberský, Břenek P. - Adensam Jan, Harazím, Bielek M., Javorský - Tetík, Trmal     Střídačka: Adensam Petr, Kolafa, Javorský Pavel, Kubát
11.
  Chlum B - N. Ves
9.11
14:00
NE
1:1
Adensam Pavel (11)
Základní sestava: Musil - Candra, Adensam Pavel, Košumberský, Břenek P. - Dibďák, Harazím, Břenek M., Javorský Z. - Tetík, Bielek M.     Střídačka: Bumba, Javorský Pavel, Kubát
12.
  Horní Žďár - N. Ves
15.11
13:30
SO
2:2
Tetík, Javorský Z.
Základní sestava: Musil - Candra, Adensam Pavel, Břenek P., Adensam J. - Bielek M., Harazím, Břenek M., Javorský Z. - Tetík, Šmíd     Střídačka: Bumba, Javorský Pavel, Adensam Petr
13.
  N. Ves - Buk
11.4
14:00
SO
1:2
Kolafa
Základní sestava: Musil - Břenek P., Bumba, Košumberský, Adensam J. - Bielek M., Harazím, Břenek M., Javorský Z. - Tetík, Trmal     Střídačka: Kolafa, Javorský P.
14.
  Lásenice - N. Ves
18.4
17:00
SO
0:1
Tetík
Základní sestava: Musil - Břenek P., Adensam Pa., Bumba, Troják - Břenek M., Harazím, Košumberský, Javorský Z. - Tetík, Bielek M.     Střídačka: Lhoták, Plch, Javorský P.
15.
  N. Ves - Deštná
25.4
17:00
SO
0:2
Základní sestava: Musil - Břenek P., Adensam Pa., Bumba, Adensam Pe. - Břenek M., Harazím, Košumberský, Javorský Z. - Tetík, Bielek M.     Střídačka: Kolafa
16.
  Rapšach - N. Ves
2.5
17:00
SO
2:0
Základní sestava: Musil - Břenek P., Adensam Pa., Bumba, Adensam J. - Břenek M., Harazím, Košumberský, Javorský Z. - Tetík, Kolafa     Střídačka: Lhoták, Javorský Pa.
17.
  N. Ves - Staňkov
9.5
17:00
SO
0:3
Základní sestava: Lhoták - Břenek P., Adensam Pa., Bumba, Adensam J. - Troják, Břenek M., Harazím, Javorský Z. - Bielek M., Kolafa     Střídačka: Javorský Pa.
18.
  Lodhéřov - N. Ves
16.5
17:00
SO
3:2
Javorský Z., Adensam Pa.(11)
Základní sestava: Musil - Břenek P., Adensam Pa., Bumba, Plch - Adensam Pe., Bielek M., Kolafa, Javorský Z. - Tetík, Javorský P.     Střídačka: Lhoták
19.
  N. Ves - Plavsko
23.5
17:00
SO
1:9
Tetík
Základní sestava: Lhoták - Břenek P., Adensam Pa., Bumba, Adensam J. - Břenek M., Harazím, Košumberský, Javorský Z. - Tetík, Bielek M.     Střídačka: Dibďák, Musil, Javorský P.
20.
  Velenice B - N. Ves
30.5
17:00
SO
4:1
Tetík
Základní sestava: Musil - Adensam Pe., Adensam Pa., Bumba, Břenek P. - Bielek M., Harazím, Košumberský, Javorský Z. - Tetík, Kolafa     Střídačka: Adensam J., Javorský P.
21.
  Majdalena - N. Ves
6.6
17:00
SO
1:1
Harazím
Základní sestava: Lhoták - Břenek P., Košumberský, Bumba, Adensam J. - Bielek M., Harazím, Javorský Z. - Tetík, Adensam P., Kolafa     Střídačka: Javorský P.
22.
  N. Ves - Chlum B
13.6
17:00
SO
5:0
2 Adensam Pa., Kolafa, Košumberský, Bumba
Základní sestava: Lhoták - Břenek P., Košumberský, Bumba, Adensam J. - Bielek M., Harazím, Břenek M. - Tetík, Adensam P., Kolafa     Střídačka: Musil, Javorský P.