wz

Facebook

Navštivte nás také na Facebooku!

Už víte odkud jsme? Stále nevíte jak nás kontaktovat?

Vyhledávání





Hledáte něco a nemůžete to najít? Zkuste to níže.

ROZPIS OKRESNÍ SOUTĚŽE - SEZÓNA 2015/2016

Kolo
  Domácí - Hosté
Datum
Čas
Den
Výsledek
Branky
1.
  N. Ves - Plavsko
22.8
17:00
SO
5:2
Candra P., Adensam Pa., Bielek M., Kolafa, Šmíd
Základní sestava: Musil - Břenek P., Košumberský, Bumba, Adensam J. - Javorský, Harazím, Candra, Bielek M. - Kolafa, Adensam Pa.     Střídačka: Lhoták, Šmíd, Trmal, Javorský P.
2.
  Lodhéřov - N. Ves
29.8
17:00
SO
4:0
Základní sestava: Musil - Javorský, Břenek P., Bumba, Adensam J. - Bielek M., Harazím, Candra, Holzer - Šmíd, Adensam Pa.     Střídačka: Lhoták, Candra V., Javorský P.
3.
  N. Ves - Deštná
5.9
17:00
SO
8:1
2 Trmal, 2 Candra P., Holzer, Bielek M., Adensam P., Košumberský
Základní sestava: Lhoták - Adensam J., Košumberský, Bumba, Břenek P. - Bielek M., Harazím, Candra, Javorský Z. - Šmíd, Holzer     Střídačka: Trmal, Adensam Pavel, Adensam Petr, Javorský P.
4.
  Rapšach - N. Ves
12.9
17:00
SO
1:0
Základní sestava: Lhoták - Adensam J., Košumberský, Bumba, Břenek P. - Bielek M., Harazím, Candra, Javorský Z. - Šmíd, Holzer     Střídačka: Adensam Pavel, Tetík
5.
  N. Ves - Horní Žďár
19.9
16:30
SO
7:0
2 Candra, 2 Trmal, 2 Adensam Pa., Kolafa
Základní sestava: Musil - Adensam J., Košumberský, Kolafa, Břenek P. - Šmíd, Bielek M., Candra, Javorský Z. - Tetík, Trmal     Střídačka: Adensam Pavel, Javorský Pavel
6.
  Halamky/Hranice - N. Ves
27.9
15:30
NE
4:0
Základní sestava: Musil - Břenek P., Košumberský, Bumba, Bielek M. - Holzer, Harazím, Candra, Javorský Z. - Tetík, Trmal     Střídačka: Kolafa, Javorský Pavel
7.
  VOLNO
3.10
:
:
8.
  N. Ves - Majdalena
10.10
16:00
SO
10:2
3 Candra P., 2 Tetík, Šmíd, Trmal, Adensam Pa., Harazím, vlastní
Základní sestava: Musil - Adensam J., Kolafa, Bumba, Břenek P. - Bielek M., Harazím, Candra, Javorský Z. - Tetík, Trmal     Střídačka: Šmíd, Holzer, Javorský P., Adensam Pa.
9.
  Velenice B - N. Ves
17.10
15:30
SO
2:0
Základní sestava: Musil - Adensam J., Kolafa, Bumba, Břenek P. - Šmíd, Harazím, Candra, Holzer - Tetík, Trmal     Střídačka: Troják, Javorský Z., Adensam Pa.
10.
  N. Ves - Lásenice
24.10
14:30
SO
3:1
2 Candra P., Trmal
Základní sestava: Musil - Adensam J., Kolafa, Bumba, Břenek P. - Troják, Šmíd, Candra, Holzer - Tetík, Trmal     Střídačka: Troják, Javorský Z., Adensam Pa.
11.
  Buk - N. Ves
31.10
14:00
SO
2:1
Candra P.
Základní sestava: Musil - Adensam J., Bumba, Břenek P., Troják - Bielek M., Harazím , Candra P., Javorský Z. - Tetík, Trmal     Střídačka: Holzer, Šmíd, Javorský P., Adensam Pa.
12.
  Plavsko - N. Ves
7.11
14:00
SO
3:1
Bielek M.
Základní sestava: Musil - Adensam J., Bumba, Harazím Břenek P. - Bielek M., Candra P., Javorský Z. - Tetík, Trmal, Šmíd     Střídačka: Javorský P., Adensam Pa.
13.
  N. Ves - Lodhéřov
16.4
17:00
SO
0:0
Základní sestava: Musil - Adensam J., Bumba, Břenek P., Troják - Bielek M., Candra P., Harazím, Holzer - Tetík, Trmal     Střídačka: Javorský P., Adensam Pa.
14.
  Deštná - N. Ves
24.4
15:30
NE
1:1
Candra P.
Základní sestava: Musil - Adensam J., Adensam Pa., Bumba, Břenek P. - Harazím, Candra P., Košumberský, Bielek M. - Tetík, Holzer     Střídačka: Šmíd, Trmal
15.
  N. Ves - Rapšach
30.4
15:00
SO
6:4
3 Tetík, 2 Trmal, Holzer
Základní sestava: Musil - Adensam J., Košumberský, Bumba, Břenek P. - Bielek M., Candra P., Harazím, Šmíd - Tetík, Trmal     Střídačka: Holzer, Javorský P., Adensam Pa.
16.
  Horní Žďár - N. Ves
7.5
17:00
SO
2:4
Trmal, Bielek M., Košumberský, Javorský P.
Základní sestava: Štochl - Adensam J., Košumberský, Bumba, Břenek P. - Bielek M., Candra P., Harazím, Šmíd - Tetík, Trmal     Střídačka: Holzer, Javorský P., Adensam Pa.
17.
  N. Ves - Halamky/Hranice
14.5
17:00
SO
0:0
Základní sestava: Musil - Adensam J., Košumberský, Adensam Pavel, Břenek P. - Bielek M., Candra P., Harazím, Bumba, Tetík - Trmal     Střídačka: Javorský P.
18.
  VOLNO
:
:
19.
  Majdalena - N. Ves
28.5
17:00
SO
2:1
Trmal
Základní sestava: Musil - Adensam J., Košumberský, Bumba, Břenek P. - Holzer, Candra P., Harazím, Bielek M. - Tetík, Javorský P.     Střídačka: Trmal
20.
  N. Ves - Velenice B
4.6
17:00
SO
3:2
Košumberský, Candra P., Harazím
Základní sestava: Musil - Adensam J., Košumberský, Bumba, Břenek P. - Holzer, Candra P., Harazím, Bielek M. - Tetík, Trmal     Střídačka: Javorský, Dibďák
21.
  Lásenice - N. Ves
11.6
17:00
SO
0:0
Základní sestava: Musil - Adensam J., Adensam Pavel, Bumba, Břenek P. - Holzer, Candra P., Harazím, Bielek M. - Tetík, Trmal     Střídačka: Dibďák
22.
  N. Ves - Buk
18.6
17:00
SO
2:0
Candra P., Tetík
Základní sestava: Musil - Adensam J., Adensam Pavel, Bumba, Břenek P. - Holzer, Candra P., Košumberský, Bielek M. - Tetík, Trmal     Střídačka: Javorský P, Šmíd, Dibďák