wz

Facebook

Navštivte nás také na Facebooku!

Už víte odkud jsme? Stále nevíte jak nás kontaktovat?

Vyhledávání





Hledáte něco a nemůžete to najít? Zkuste to níže.

ROZPIS OKRESNÍ SOUTĚŽE - SEZÓNA 2016/2017

Kolo
  Domácí - Hosté
Datum
Čas
Den
Výsledek
Branky
1.
  N. Ves - Lodhéřov
27.8
17:00
SO
3:2
Trmal, Mezera, Košumberský
Základní sestava: Průša - Břenek P., Košumberský, Bumba, Candra Vl. - Holzer, Mezera, Candra, Harazím - Trmal, Bielek M.     Střídačka: Adensam Pa., Hrošek
2.
  Buk - N. Ves
3.9
17:00
SO
4:0
Základní sestava: Musil - Adensam J., Adensam Pa., Mezera, Candra Vl. - Bielek M., Candra, Harazím, Břenek - Trmal, Škácha     Střídačka: Javorský Pa., Hrošek, Kolafa, Dibďák
3.
  N. Ves - Rapšach
10.9
17:00
SO
1:3
Adensam Pavel
Základní sestava: Musil - Adensam J., Bumba, Košumberský, Candra Vl. - Bielek M., Mezera, Harazím, Břenek - Trmal, Tetík     Střídačka: Javorský Pa., Hrošek, Adensam Pavel
4.
  Žďár - N. Ves
17.9
16:30
SO
2:3
2 Bielek M., Harazím
Základní sestava: Průša - Adensam J., Mezera, Břenek, Candra Vl. - Holzer, Bielek M., Harazím, Tetík - Trmal, Dibďák     Střídačka: Javorský Pa.
5.
  Volno
24.9
:
SO
:
6.
  N. Ves - Plavsko
1.10
16:00
SO
3:2
Trmal, Candra P., Tetík
Základní sestava: Průša - Adensam J., Mezera, Košumberský, Candra Vl. - Bielek M., Candra, Harazím, Tetík - Trmal, Škácha     Střídačka: Adensam Pa., Dibďák, Břenek
7.
  Lomnice B - N. Ves
8.10
16:00
SO
2:1
Tetík
Základní sestava: Musil - Adensam J., Mezera, Košumberský, Candra Vl. - Bielek M.,Bumba, Candra, Harazím, Tetík - Škácha     Střídačka: Holzer
8.
  N. Ves - Majdalena
15.10
15:30
SO
7:0
Bumba, Bielek M., Holzer, Škácha, Candra P., Trmal, Košumberský
Základní sestava: Musil - Břenek, Mezera, Candra Vl. - Bielek M.,Bumba, Harazím, Košumberký, Tetík - Škácha, Candra P.     Střídačka: Holzer, Adensam J., Trmal
9.
  Lásenice - N. Ves
22.10
15:30
SO
0:1
Tetík
Základní sestava: Musil - Adensam J., Mezera, Candra Vl. - Bielek M., Bumba, Candra P., Harazím, Tetík - Škácha, Trmal     Střídačka: Holzer, Adensam P., Trmal
10.
  VOLNO
29.10
:
:
11.
  Deštná - N. Ves
5.11
13:00
SO
4:3
Trmal, Škácha, Mezera
Základní sestava: Musil - Břenek P., Mezera, Candra Vl. - Bielek M., Bumba, Candra P., Košumberský, Tetík - Škácha, Trmal     Střídačka: Holzer, Adensam J., Harazím, Průša
12.
  Lodhéřov - N. Ves
8.4
16:30
SO
5:1
Škácha
Základní sestava: Musil - Břenek M., Bumba, Mezera, Candra Vl. - Bielek M., Candra P., Košumberský, Harazím - Škácha, Tetík     Střídačka: Břenek P., Adensam J., Javorský P., Hrošek, Trmal, Kolafa
13.
  N. Ves - Buk
15.4
17:00
SO
0:0
Základní sestava: Musil - Břenek M., Bumba, Mezera, Adensam J. - Holzer, Candra P., Košumberský, Harazím - Škácha, Tetík     Střídačka: Břenek P., Candra Vl., Javorský P., Hrošek, Trmal, Adensam P.
14.
  Rapšach - N. Ves
22.4
17:00
SO
1:2
2 Candra P.
Základní sestava: Musil - Adensam J., Košumberský, Mezera, Bumba - Bielek M., Candra P., Harazím, Břenek M. - Holzer, Tetík     Střídačka: Břenek P., Candra Vl., Javorský P., Hrošek, Trmal, Adensam P.
15.
  N. Ves - Žďár
29.4
17:00
SO
2:0
Břenek M., Candra P.
Základní sestava: Musil - Candra Vl., Košumberský, Mezera, Bumba - Bielek M., Candra P., Harazím, Břenek M. - Javorský P., Tetík     Střídačka: Břenek P., Candra Vl., Holzer, Adensam J.
16.
  Volno
6.5
:
SO
:
17.
 Plavsko - N. Ves
14.5
16:00
NE
0:4
Harazím, Candra P., Škácha, Tetík
Základní sestava: Musil - Adensam J., Košumberský, Mezera, Bumba - Bielek M., Harazím, Břenek M. - Škácha, Candra P., Tetík     Střídačka: Candra Vl., Trmal
18.
  N. Ves - Lomnice B
20.5
17:00
SO
2:4
Harazím, Škácha
Základní sestava: Musil - Candra Vl., Košumberský, Mezera, Bumba - Bielek M., Harazím, Candra P., Břenek M. - Škácha, Tetík     Střídačka: Adensam J., Kolafa
19.
  Majdalena - N. Ves
27.5
17:00
SO
2:5
2 Škácha, Tetík, Harazím, Adensam Pa.
Základní sestava: Musil - Candra Vl., Bumba, Mezera, Adensam J. - Bielek M., Harazím, Candra P., Tetík - Škácha, Adensam Pa.     Střídačka: Břenek M., Trmal
20.
  N. Ves - Lásenice
3.6
17:00
SO
2:3
Tetík, Harazím
Základní sestava: Musil - Candra Vl., Bumba, Mezera, Adensam J. - Bielek M., Harazím, Candra P., Troják - Tetík, Trmal     Střídačka: Kolafa, Břenek M.
21.
  VOLNO
10.6
:
:
22.
  N. Ves - Deštná
17.6
14:00
SO
6:3
2 Tetík, 2 Candra P., Trmal, Košumberský
Základní sestava: Musil - Candra Vl., Košumberský, Mezera, Bumba - Bielek M., Harazím, Candra P., Břenek M. - Tetík, Trmal     Střídačka: Škácha, Adensam J., Adensam Pa.