wz

Facebook

Navštivte nás také na Facebooku!

Už víte odkud jsme? Stále nevíte jak nás kontaktovat?

Vyhledávání





Hledáte něco a nemůžete to najít? Zkuste to níže.

ROZPIS OKRESNÍ SOUTĚŽE - SEZÓNA 2017/2018

Kolo
  Domácí - Hosté
Datum
Čas
Den
Výsledek
Branky
1.
  N. Ves - Lodhéřov
26.8
17:00
SO
2:1
Candra P., Mezera
Základní sestava: Musil - Candra Vl., Košumberský, Mezera, Adensam J. - Bielek M., Špringer, Candra P., Bumba - Bambule, Škácha     Střídačka: Trmal, Adensam Pa.
2.
  Lomnice B - N. Ves
3.9
17:00
NE
7:2
2 Škácha
Základní sestava: Musil - Candra Vl., Košumberský, Mezera, Bumba - Bambule, Candra P., Bielek M., Špringer - Škácha     Střídačka: Trmal, Adensam Pa., Adensam J., Holzer
3.
  N. Ves - Staňkov
9.9
17:00
SO
3:2
2 Škácha, Špringer
Základní sestava: Musil - Candra Vl., Košumberský, Bumba, Adensam J. - Bielek M., Candra P., Harazím, Holzer - Škácha, Špringr     Střídačka: Trmal, Adensam Pa., Bjel, Břenek M.
4.
  Majdalena - N. Ves
16.9
16:30
SO
1:1
Candra P.
Základní sestava: Musil - Candra Vl., Košumberský, Mezera, Bumba - Bielek M., Candra P., Harazím, Bambule - Škácha, Špringr     Střídačka: Bednář, Troják, Adensam J., Tetík
5.
  N. Ves - Rapšach
23.9
16:30
SO
5:0
2 Candra P., 2 Tetík, Bielek M.
Základní sestava: Musil - Candra Vl., Bambule, Bumba, Adensam J. - Bielek M., Candra P., Harazím, Holzer - Škácha, Tetík     Střídačka: Bednář, Bjel, Adensam Pa., Trmal
6.
  Deštná - N. Ves
30.9
16:00
SO
1:3
Špringer Candra P., Škácha
Základní sestava: Musil - Candra Vl., Košumberský, Bumba, Bambule - Bielek M., Candra P., Harazím, Tetík - Škácha, Špringer     Střídačka: Holzer, Bjel, Adensam J.
7.
  N. Ves - Horní Pěna
7.10
16:00
SO
3:0
2 Škácha, Harazím
Základní sestava: Musil - Adensam J., Košumberský, Mezera, Bumba - Bielek M., Candra P., Harazím, Bambule - Škácha, Tetík     Střídačka: Candra Vl., Bjel, Trmal, Bednář, Troják
8.
  Plavsko - N. Ves
15.10
16:00
NE
5:1
Bambule
Základní sestava: Musil - Candra Vl., Košumberský, Mezera, Bumba - Bielek M., Špringer, Harazím - Bambule, Škácha, Tetík     Střídačka: Adensam J., Bjel, Holzer, Adensam P.
9.
  N. Ves - H. Žďár
21.10
15:30
SO
8:1
3 Tetík, 2 Škácha, 2 Trmal, Adensam Pa.
Základní sestava: Musil - Bambule, Mezera, Bumba, Bednář - Bielek M., Košumberský, Harazím, Tetík - Škácha, Špringer     Střídačka: Adensam J., Bjel, Candra Vl., Adensam Pa., Trmal
10.
  Lodhéřov - Ves
21.4
17:00
SO
1:5
Pospíchal, Mezera, Candra P., Košumberský, Škácha
Základní sestava: Musil - Candra V., Mezera, Košumberský, Bumba - Bambule, Candra P., Harazím, Bielek M. - Pospíchal, Tetík     Střídačka: Holzer, Škácha, Trmal
11.
  N. Ves - Lomnice B
28.4
17:00
SO
6:2
2 Pospíchal, 2 Candra P., Tetík, Bambule
Základní sestava: Musil - Candra V., Mezera, Košumberský, Bumba - Bambule, Candra P., Harazím, Bielek M. - Pospíchal, Tetík     Střídačka: Bjel, Špringer, Trmal
12.
  Staňkov - N. Ves
5.5
17:00
SO
1:2
2 Candra P.
Základní sestava: Musil - Candra V., Mezera, Košumberský, Bumba - Bambule, Candra P., Harazím, Bjel - Pospíchal, Tetík     Střídačka: Holzer, Trmal
13.
  N. Ves - Majdalena
12.5
17:00
SO
2:4
Pospíchal, Škácha
Základní sestava: Musil - Candra V., Mezera, Košumberský, Bielek M. - Špringer, Candra P., Harazím, Bjel - Pospíchal, Škácha     Střídačka: Holzer, Trmal, Bumba
14.
  Rapšach - N. Ves
19.5
17:00
SO
2:6
3 Harazím, Tetík, Škácha, Trmal
Základní sestava: Musil - Candra V., Mezera, Košumberský, Bielek M. - Bambule, Candra P., Harazím, Tetík - Pospíchal, Škácha     Střídačka: Špringer, Trmal
15.
  N. Ves - Deštná
26.5
17:00
SO
4:5
2 Škácha, Pospíchal, Trmal
Základní sestava: Musil - Candra V., Mezera, Košumberský, Bielek M. - Bambule, Candra P., Harazím, Tetík - Pospíchal, Škácha     Střídačka: Špringer, Trmal, Bjel, Bumba
16.
  Horní Pěna - N. Ves
2.6
17:00
SO
3:1
Pospíchal
Základní sestava: Musil - Candra V., Škácha, Bumba, Bielek M. - Bambule, Candra P., Pospíchal, Bjel - Adensam Pa., Tetík     Střídačka: Trmal
17.
  N. Ves - Plavsko
9.6
17:00
SO
5:4
3 Škácha, Pospíchal, Bjel
Základní sestava: Průša - Candra V., Mezera, Bumba, Bielek M. - Bambule, Košumberský, Harazím, Bjel - Pospíchal, Škácha     Střídačka: Trmal, Adensam Pa., Adensam J.
18.
  Žďár - N. Ves
16.6
17:00
SO
1:2
Harazím, Pospíchal
Základní sestava: Špringer - Candra V., Mezera, Bumba, Bambule - Tetík, Candra P., Harazím, Bjel - Pospíchal, Škácha     Střídačka: Adensam Pa.,