wz

Facebook

Navštivte nás také na Facebooku!

Už víte odkud jsme? Stále nevíte jak nás kontaktovat?

Vyhledávání





Hledáte něco a nemůžete to najít? Zkuste to níže.

ROZPIS OKRESNÍ SOUTĚŽE - SEZÓNA 2018/2019

Kolo
  Domácí - Hosté
Datum
Čas
Den
Výsledek
Branky
1.
  N. Ves - Chlum
25.8
17:00
SO
1:2
Škácha
Základní sestava: Candra P. - Bielek M., Bumba, Mezera, Adensam J. - Koller, Košumberský, Harazím, Tetík - Bjel, Škácha     Střídačka: Candra Vl., Adensam Pa.
2.
  N. Ves - Staňkov
2.9
15:00
NE
2:0
2 Pospíchal
Základní sestava: Musil - Candra Vl., Bumba, Mezera, Bielek M. - Koller, Košumberský, Candra P., Tetík - Pospíchal, Škácha     Střídačka: Bambule, Adensam J., Bjel, Harazím, Špringer
3.
  N. Ves - Velenice B
8.9
17:00
SO
3:2
2 Škácha, Harazím
Základní sestava: Musil - Candra Vl., Bumba, Mezera, Bielek M. - Bambule, Harazím, Candra P., Koller - Tetík, Škácha     Střídačka: Adensam J., Bednář, Špringer
4.
  Rapšach - N. Ves
15.9
16:30
SO
4:6
2 Pospíchal, Koller, Košumberský, Špringer, Bambule
Základní sestava: Musil - Bednář, Bumba, Mezera, Bielek M. - Špringer, Bambule, Košumberský, Koller - Pospíchal, Candra P.     Střídačka: Adensam Pa., Candra Vl., Bjel
5.
  N. Ves - Žďár
22.9
16:30
SO
3:3
2 Tetík, Pospíchal
Základní sestava: Musil - Candra Vl., Bumba, Mezera, Bielek M. - Bambule, Candra P., Košumberský, Koller - Pospíchal,Tetík     Střídačka: Adensam Pa., Bednář, Bjel, Špringer
6.
  H. Pěna - N. Ves
29.9
16:00
SO
2:2
Pospíchal, Škácha
Základní sestava: Musil - Bednář, Bumba, Mezera, Bielek M. - Bambule, Candra P., Košumberský, Bjel - Pospíchal,Tetík     Střídačka: Adensam Pa., Špringer, Škácha
7.
  N. Ves - Deštná
13.10
15:30
SO
2:4
Koller, Pospíchal
Základní sestava: Špringer - Candra Vl., Bumba, Mezera, Bielek M. - Bambule, Candra P., Košumberský, Koller - Pospíchal, Škácha     Střídačka: Adensam Pa., Musil, Bjel, Tetík
8.
  Majdalena - N. Ves
20.10
15:30
SO
0:3
Tetík, Mezera, Candra P.
Základní sestava: Špringer - Candra Vl., Bumba, Mezera, Bambule - Tetík, Candra P., Košumberský, Koller - Pospíchal, Škácha     Střídačka: Adensam Pa., Bielek M., Bjel
9.
  Chlum - N. Ves
.
:
:
10.
  Ves - Staňkov
.
:
:
11.
  Velenice B - N. Ves
.
:
:
12.
  N. Ves - Rapšach
.
:
:
13.
  Žďár - N. Ves
.
:
:
14.
  N. Ves - H. Pěna
.
:
:
15.
  Deštná - N. Ves
.
:
:
16.
  N. Ves - Majdalena
.
:
: