wz

Facebook

Navštivte nás také na Facebooku!

Už víte odkud jsme? Stále nevíte jak nás kontaktovat?

Vyhledávání





Hledáte něco a nemůžete to najít? Zkuste to níže.

ROZPIS OKRESNÍ SOUTĚŽE - SEZÓNA 2019/2020

Kolo
  Domácí - Hosté
Datum
Čas
Den
Výsledek
Branky
1.
 Klikov - N. Ves
24.8
14:00
SO
1:0
Základní sestava: Špringer - Candra Vl., Košumberský, Bumba, Bednář - Bjel, Harazím, Candra P., Bielek M. - Bambule, Koller     Střídačka: Adensam Jan, Adensam Pavel, Trmal
2.
  N. Ves - Halamky/Hranice
1.9
14:00
NE
2:3
Pospíchal, Candra P.
Základní sestava: Špringer - Candra Vl., Mezera, Bumba, Sprynchan - Bambule, Harazím, Candra P., Koller - Candra P., Pospíchal     Střídačka: Adensam Jan, Bjel, Bielek M., Rolinc, Spěvák, Bednář
3.
 Majdalena - N. Ves
7.9
17:00
SO
0:0
Základní sestava: Musil - Sprynchan, Mezera, Bumba, Candra Vl. - Bielek M., Harazím, Košumberský, Spěvák - Candra P., Bambule     Střídačka: Adensam Jan, Trmal, Rolinc
4.
  N. Ves - Lodhéřov
21.9
14:00
SO
1:1
Tetík
Základní sestava: Špringer - Candra Vl., Košumberský, Bumba, Adensam J. - Sprynchan, Harazím, Candra P., Bielek M. - Tetík, Bambule     Střídačka: Adensam Pavel, Trmal, Bednář
5.
  Plavsko - N. Ves
29.9
13:00
NE
0:2
Mezera, Bielek M.
Základní sestava: Špringer - Candra Vl., Košumberský, Bumba, Bielek M. - Sprynchan, Mezera, Candra P., Harazím - Tetík, Bambule     Střídačka: Adensam Jan, Bjel, Rolinc
6.
  N. Ves - Rapšach
5.10
14:30
SO
5:1
2 Candra P., Mezera, Harazím, Bielek M.
Základní sestava: Špringer - Candra Vl., Mezera, Bumba, Adensam J. - Sprynchan, Candra P., Harazím, Bjel - Tetík, Bielek M.     Střídačka: Bednář, Rolinc
7.
  Staňkov - N. Ves
13.10
10:30
NE
1:2
Bielek M., Tetík
Základní sestava: Špringer - Candra Vl., Košumberský, Bumba, Bambule - Harazím, Candra P., Mezera, Sprynchan - Tetík, Bielek M.     Střídačka: Adensam J., Bjel, Rolinc
8.
  N. Ves - Velenice B
19.10
15:30
SO
2:2
Košumberský z pen., Tetík
Základní sestava: Špringer - Candra Vl., Košumberský, Bumba, Adensam J. - Harazím, Bambule, Mezera, Sprynchan - Tetík, Bielek M.     Střídačka: Koller, Rolinc
9.
  N. Ves - Klikov
..
:
SO
:
10.
  Halamky/Hranice - Ves
..
:
NE
:
11.
  N. Ves - Majdalena
.
:
SO
:
12.
  Lodhéřov - N. Ves
.
:
SO
:
13.
  N. Ves - Plavsko
.
:
SO
:
14.
  Rapšach - N. Ves
.
:
SO
:
15.
  N. Ves - Staňkov
.
:
SO
:
16.
  Velenice B - N. Ves
.
:
SO
: